صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1398/10/10
 
 
کسب دیپلم افتخار توسط بانوی خراسان جنوبی در مسابقه بین‌المللی نقاشی «مونتانا» کشور بلغارستان

1395/08/03
در مسابقه بین‌المللی نقاشی «مونتانا» کشور بلغارستان فاطمه خسروی از کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان جنوبی دیپلم افتخار این رقابت بین‌المللی را کسب کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی، به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، در مسابقه بین‌المللی نقاشی «مونتانا» سال ۲۰۱۶ کشور بلغارستان بانوی خراسان جنوبی خوش درخشید.
موضوع این رویداد بین‌المللی «موسیقی و رقص‌های سنتی مردم کشور من»، بود که فاطمه خسروی از کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان جنوبی با ۱۴ سال سن موفق به کسب دیپلم افتخار این رقابت‌ جهانی شد.
بر اساس این گزارش، از مجموع ۲ هزار و ۸۸۰ اثر ارسالی ۳۳ کشور به مسابقه بین‌المللی نقاشی «مونتانا» سال ۲۰۱۶ بلغارستان، تعداد ۸۷۸ اثر متعلق به جمهوری اسلامی ایران بود که سه عضو مراکز فرهنگی هنری کانون موفق به دریافت جایزه و دیپلم افتخار این مسابقه شدند.
در این رویداد فرهنگی هنری بین‌المللی، هانا سپهری‌کیا با هفت سال سن از کانون پرورش فکری و نوجوانان کرمانشاه موفق به کسب جایزه نخست و تندیس این دوره از رقابت‌ها شد و سارا زورمند‌ نیز با ۱۱ سال سن از استان اردبیل دیپلم افتخار را از آن خود کرد.

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.