برگزاری جلسه هم‌اندیشی پژوهشگران واحد پژوهش مرکز مازندران

1395/12/05

جلسه هم‌اندیشی پژوهشگران واحد پژوهش با هدف تعامل هرچه ‌بیشتر و بهتر با حوزه‌های برنامه‌ساز، روز یکشنبه اول اسفندماه در واحد پژوهش مرکز مازندران برگزار شد.
در این جلسه که با حضور مدیر پژوهش و پژوهشگران این مرکز برگزار شد نقاط قوت و ضعف واحد پژوهش و همچنین روش‌های افزایش تعامل سازنده با برنامه‌سازان مورد بحث و تبادل‌نظر قرار گرفت.
تاکید بر اهمیت پژوهش‌های رسانه‌ای و منجربه‌تولید و مسئولیت پژوهشگران رسانه‌ای، لزوم افزایش دانش میان‌رشته‌ای و اطلاعات روز در بین پژوهشگران مرکز، بهره‌گیری از رهنمودهای اساتید مجرب و تراز اول در حوزه‌های مختلف پژوهشی، تلاش برای ارتقای فرهنگ پژوهش و شناساندن اهمیت تولیدات پژوهشی برای ارتقای کیفیت تولیدات برنامه‌‌ای، از جمله موضوعات مورد بررسی در این جلسه بود.
همچنین در این جلسه موضوعاتی نظیر شناخت اولویت‌های پژوهشی استان و نیازهای برنامه‌سازان، تعامل سازنده با حوزه‌های برنامه‌ساز باهدف کاربردی‌کردن پژوهش‌های مرکز، تقویت ارتباط با دستگاه‌های اجرایی و علمی-پژوهشی استان و ارتباط مؤثر با مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان، مورد تاکید قرار گرفت.کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز تحقيقات سازمان صدا و سيما است.