170 دانشجو در دانشگاه فرهنگیان چابهار مشغول به تحصیلند

1397/08/06
رئیس دانشگاه فرهنگیان چابهار در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: این دانشگاه از سالجاری در شهرستان آغاز به کار کرده و 170 دانشجو در آن مشغل به تحصیل هستند.


علیرضا حسابی مقدم روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا به برخی مشکلات پیش روی دانشگاه فرهنگیان اشاره کرد و افزود: در ابتدای فعالیت با کمبودهایی مواجه هستیم و ان شاالله با مساعدت های نماینده مردم چابهار در مجلس شورای اسلامی، تلاش معتمدان و مسئولان بتوانیم با خدمات علمی و آموزشی سهم عمده ای در تربیت نیروهای بومی و ماندگار داشته باشیم.
وی بیان کرد: هم اینک کلاس های درس دانشگاه فرهنگیان در محل دانشگاه دریانوردی چابهار برگزار و بابت اجاره ساختمان ها باید ماهانه 13 میلیون تومان پرداخت شود.
رئیس دانشگاه فرهنگیان چابهار مساعدت و همکاری دلسوزان علمی و آموزشی را خواستار شد و گفت: چنانچه کمک و همراهی صورت نگیرد امکان تعطیلی زود هنگام این دانشگاه وجود دارد.
حسابی مقدم تصریح کرد: دانشگاه فرهنگیان وظیفه تربیت معلمان، مدیران و مربیان را برعهده دارد و نقش بسزایی در توانمند سازی و ارتقای شایستگی های عمومی، تخصصی و حرفه ای منابع انسانی دارد.کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز تحقيقات سازمان صدا و سيما است.