کارگروه محرومیت زدایی استان در دانشگاه سیستان و بلوچستان برگزارشد

1398/01/27

این نشست با هدف بحث و بررسی پیرامون دغدغه ها و مشکلات مهم استان و استفاده از نقطه نظرات روسای دانشگاه های استان و صاحب نظران، برگزار شد.
در این نشست کارشناسان با توجه به ظرفیت ها و پتانسیل های استان، تشکیل کارگروه های مختلف، اولویت بندی و زمان بندی مشکلات و دغدغه های موجود را مطرح، و تاکید کردند که ضرورت دارد تا با توجه به برنامه و رسالت وزارت علوم، نسبت به شناسایی ظرفیت ها وتوانمندی های استان وارائه راهکارها جهت رفع محرومیت از مناطق مختلف استان اقدام گردد.
دکتر رضایی رئیس دانشگاه سیستان و بلوچستان طی سخنانی توجه دانشگاه به ظرفیت ها وآسیب ها در استان را مهم و بر استفاده از نظرات اساتید و نخبگان صاحب نظر تاکید نمود .
ایشان در مورد لزوم برگزاری این نشست ها هم گفت: برگزاری این نشست ها زمینه ای خوب و موثر برای بررسی چالش های استان و منطقه است که از این طریق می توان با طراحی برنامه های سنجیده برای توسعه استان و محرومیت زدایی از منطقه اقدام کرد.
در پایان این نشست نظرات ارائه‌شده از سوی کارشناسان جمع بندی گردید و در مورد ساختار دبیرخانه، اعضاء و تشکیل کارگروه‌های مختلف برنامه‌ریزی و اظهار امیدواری گردید برگزاری این نشست‌ها ادامه یابد.


روابط عمومی دانشگاه سیستان و بلوچستانکليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز تحقيقات سازمان صدا و سيما است.