برگزاری شورای اندیشه ورزی مرکز خراسان جنوبی ویژه گام دوم انقلاب « گسترش اخلاق و معنویت در جامعه »

1398/02/21
جلسه شورای اندیشه ورزی مرکز ویژه گام دوم انقلاب با محوریت موضوعی « گسترش اخلاق و معنویت در جامعه » با حضور 6 نفر از اساتید حوزه و دانشگاه پنجشنبه 19 اردیبهشت در سالن جلسات صدا و سیمای خراسان جنوبی برگزار شد.

این نشست مشورتی به منظور تبیین و تشریح اصول هفت گانه بیانیه گام دوم انقلاب تشکیل گردید؛که در اولین نشست و در تقارن با ماه مبارک رمضان اصل«گسترش اخلاق و معنویت در جامعه» مورد بررسی قرار گرفت.
آقای آینه دار مدیر کل صدا و سیمای مرکز با بیان اینکه صدا و سیما بعنوان یک نهاد فرهنگی ، انقلابی و یک دانشگاه عمومی در تلاش برای گسترش اخلاق و معنویت در سطح جامعه است؛ یکی از ضروریات را تولید برنامه های موفق و اثربخش دانستند که تشکیل جلسات شورای اندیشه ورزی با حضور اساتید و صاحبنظران به همین منظور است.
تشکیل کمیته های تخصصی ویژه اصول هفت گانه بیانیه گام دوم انقلاب،تشکیل قرارگاه ویژه بیانیه گام دوم انقلاب،تولید برنامه های اخلاق محور متناسب جوانان امروز،معرفی الگوهای اخلاقی در بین خانواده ها و جوانان،پرهیز از پخش فیلم ها و سریال هایی که آداب و منش اخلاقی در آنها رعایت نمی شود ؛ نظارت بیشتر بر فیلم های سینمایی ، و الگوسازی از منش و اخلاق امام خمینی(ره) از جمله نظراتی بود که اساتید و کارشناسان در این نشست مطرح کردند.کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز تحقيقات سازمان صدا و سيما است.