جتماع عظیم مردم شهرستان گرمی در گرامیداشت شهادت مالک اشتر زمان

1398/10/19
اجتماع بزرگ مردم شهرستان گرمی در گرامیداشت شهادت سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش برگزار شد

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، بعداز ظهر امروز اجتماع بزرگ مردم شهرستان گرمی در گرامیداشت شهادت سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش در مقابل مسجد جامع گرمی با حضور پرشور و حماسی آحاد و اقشار مختلف مردم ولایی و همیشه در صحنه شهرستان گرمی برگزار شد.

در این اجتماع امام جمعه شهرستان گرمی با بیان اینکه امروز امت اسلام عزادار شهادت سردار رشید حاج قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش هستند، اظهار کرد: آمریکای جنایتکار و ایادی آن بدانند امروز گریه ملت ایران، گریه‌ی شکست و ذلت نیست بلکه گریه خشم و غضب از دشمنان است‌‌.

حجت الاسلام یدالله صفری با اشاره به ابعاد شخصیت بی‌نظیر حاج قاسم سلیمانی، بیان کرد: سردار سلیمانی در عین اقتدار، متواضع و با وجود پرآوازه بودن بااخلاص و سرباز واقعی ولایت بود.

وی عنوان کرد: سردار سلیمانی عاشق شهادت بود که با مجاهدت‌های شبانه‌روزی برای اسلام و انقلاب اسلامی، به آرزوی دیرینه خود رسید.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان گرمی با بیان اینکه سردار سلیمانی با مجاهدت و فرماندهی بی‌نظیر خود شجره خبیثه داعش را از میان برداشت و موجب شکست استکبار جهانی شد، تصریح کرد: شهادت ایشان، امت اسلام را برای مقابله در برابر دشمنان زنده‌تر و بیدارتر کرد.

صفری گفت: امروز ملت ایران اسلامی با الگو قرار دادن شهیدانی چون سردار سلیمانی‌ها راه آنان را با قوت ادامه خواهند داد و با اقتدار و قدرت تمام در برابر دشمنان خواهند ایستاد.

گفتنی است؛ مردم ولایی شهرستان گرمی با شعارهای مرگ بر آمریکا و اسرائیل انزجار و خشم خود را از دولت تروریستی آمریکا به نمایش گذاشته و در سوگ سردار دل‌ها اشک ماتم ریختند.
خبرگزاری فارسکليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز تحقيقات سازمان صدا و سيما است.