تاکید بر ضرورت احترام به تنوع فرهنگی در اختتامیه جشنواره تئاتر عروسکی

1395/07/11


مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مازندران در آیین اختتامیه‌ی هفدهمین جشنواره‌ی سراسری نمایش عروسکی در ساری، بر ضرورت احترام به تنوع مخاطبان با توجه به ویژگی‌های فرهنگی، جغرافیایی، شیوه‌ی زندگی، قومیت و آداب و رسوم محلی، نیازها، گرایش‌ها و اولویت‌های متفاوت و متنوع آن‌ها در آثار نمایشی حوزه کودک و نوجوان تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مازندران، صبح روز 8 مهر 1395 هفدهمین جشنواره‌ی سراسری نمایش عروسکی کانون با معرفی برندگان خود به خط پایان رسید. علیرضا حاجیان‌زاده مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در این آیین نمایش عروسکی را دنیایی برخاسته از حیات و تجربیات بشری خواند و ضمن قدردانی از هنرمندان حوزه‌ی نمایش عروسکی گفت: «جشنواره‌ی نمایش‌های عروسکی، بزرگ‌ترین جشن ملی اختصاصی این هنر به‌شمار می‌آید و به‌خاطر برپایی و به سرانجام رسیدن هفدهمین دوره‌ی آن خدای بزرگ را سپاس می‌گوییم».
وی با اشاره به ضرورت استمرار این فعالیت‌ها در کتاب‌خانه‌ها، تاثیر برگزاری جشنواره‌ها را زمانی قابل بررسی دانست که سبب کیفیت‌بخشی فعالیت‌های مستمر باشد.
هفدهمین جشنواره‌ی سراسری نمایش عروسکی کانون روزهای 6 تا 8 مهر 1395 و با حضور 11 گروه نمایشی از 9 استان کشور در ساری برگزار شد.کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز تحقيقات سازمان صدا و سيما است.