عنوان :فراخوان ایده پردازی و شرکت در سلسله نشست‌های هم اندیشی "تبیین نقش نخبگان فردا در اقتصاد مقاومتی"
تاریخ : شهريور 95
توضیحات :
به اطلاع کلیه نخبگان و مستعدین برتر می‌رساند با توجه به نامگذاری سال 1395 به «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» و تأکید مقام معظم رهبری (دام ظله) در نهمین همایش «نخبگان فردا» مبنی بر تبیین نقش نخبگان جوان در اقتصاد مقاومتی، سلسله نشست‌های هم­اندیشی از سوی بنیاد ملی نخبگان با همکاری بنیادهای نخبگان استانی برگزار می‌گردد. محورهای هم­اندیشی عبارتند از:

· مشارکت در ترویج فرهنگ اقتصاد مقاومتی (از قبیل تبلیغ مصرف کالای داخلی، ارائه الگوی صحیح مصرف و ترویج سرمایه‌گذاری داخلی)

· مقاوم­سازی اقتصاد از طریق تولید و انتشار دانش؛

· نقش نخبگان فردا در کارآفرینی و ارائه طرح‌های عملیاتی؛

· تببین و حل مسائل صنعتی و اجتماعی در اقتصاد مقاومتی توسط نخبگان فردا؛

· مدیریت نهادهای اقتصادی-صنعتی توسط نخبگان فردا؛

· مشارکت نخبگان فردا در فرایندهای سیاستگذاری فناوری، نوآوری و صنعتی

لذا کلیه نخبگان و مستعدین برتر علاقه‌مند به شرکت در این فراخوان می‌توانند فرم ثبت نام خود را به دبیرخانه دهمین همایش نخبگان فردا به آدرس الکترونیکی ham@bmn.ir ارسال نمایند و جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های 63478148 - 021و 63478112-021 تماس حاصل فرمایند. اولویت شرکت در نشست با افرادی است که زودتر ثبت‌نام نموده‌اند.

لازم به ذکر است همایش «نقش نخبگان در اقتصاد مقاومتی» با حضور منتخبان استان‌ها (ایده‌های برتر مرتبط با محورهای هم­اندیشی) در نیمه اول شهریور 95 در استان مازندران برگزار می‌گردد. همچنین ضمن ارائه ایده‌های برتر در دهمین همایش ملی «نخبگان فردا» در مهرماه 95، تمهیدات لازم جهت معرفی منتخبان به نهادها جهت تأمین مالی (طرح‌های برتر در صورت عدم حمایت نهادها، مورد حمایت مستقیم بنیاد ملی نخبگان خواهند بود) و اعطای جوایز نقدی دیده شده است.

زمان برگزاری هم­اندیشی‌ها در تهران: 03/ 05/95 و 17/05/95

زمان برگزاری «همایش نقش نخبگان فردا در اقتصاد مقاومتی (مازندران)»: شهریورماه 95
کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز تحقيقات سازمان صدا و سيما است.