صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1398/12/05
 
 
 
نام و شهرت : حمید رضا مطهری نابغه کامپیوتر سیستانی
تحصيلات :   فوق دکتری
کتب : تالیف کتاب در زمینه رشته مهندسی نرم افزار به عنوان دانشجوی نمونه کشوری
تحقيقات : دکترای کامپیوتر خودرا در رشته کامپیوتر گرایش نرم افزار در دانشگاه نیو ثوت ویلز استرالیا و بخشی از آن را در سال ۲۰۰۶ به عنوان محقق کامپیوتر درمرکز تحقیقاتی آی بی ام در نیویورک امریکا گذراند . پایان نامه دکترای خودرابا بالاترین نمره استادان داور پایان نامه را کسب نموده . او دوره فوق دکتری خویش را به طور همزمان در دانشگاه نیوثوث ویلز استرالیا و مرکز تحقیقاتی شرکت اچ پی گذرانده .
زمينه فعاليت :
سوابق کاري : مطهری نژاد متولد ۱۳۵۷ در شهرستان زهک . و دوران کودکی خود را در خانواده ای مذهبی به سر برد و در دوره ابتدایی در دبستان دکتر علی شریعتی این شهر مشغول به تحصیل شد .و پس از سپری کردن دبستان برای تحصیل در دوره راهنمایی وارد راهنمایی نمونه امام حسین واقع درروستای ملک حیدری از توابع زهک شد . که این دوره بروز نبوغ و استعداد ذاتی او بود و از این زمان به بعد شکوفای ذهنی حمید به مراتب آشکارشد
سپس برای سپری کردن دوره دبیرستان با کسب رتبه برتر در آزمون ورودی دبیرستان، وارد دبیرستان دانشگاه سیستان و بلوچستان شد و این دوران را در رشته ریاضی و فیزیک گذراند . که در تمام مراحل دبیرستان به عنوان استعداد برتر در دوره خود شناخته شد . همواره در دوران تحصیل و در بسیاری از مسابقات علمی منطقه ای و استانی عنوان دانش آموز ممتاز (رتبه نخست) را کسب نموده .
و دوران کارشناسی را در رشته مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار در دانشگاه فردوسی مشهد سپری کرد . که در این رشته موفق به کسب رتبه نخست شد . و توانست مدرک لیسانس خود را اخذنماید و پس از آن، دوران کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار را در دانشگاه صنعتی امیرکبیر تهران گذراند . و در هر دو مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد حائز رتبه اول با بالاترین معدل در میان دانش آموختگان شد . همچنین در سال ۱۳۸۲ با توجه به کار پایان نامه کارشناسی ارشد خود بر روی کاوشگرهای وب و همچنین معدل بالا و به دلیل ارائه مقالات علمی زیاد در مجلات معتبر علمی جهان و همچنین تالیف کتاب در زمینه رشته مهندسی نرم افزار به عنوان دانشجوی نمونه کشوری انتخاب شد . و جایزه علمی خود را از دست ریاست جمهوری وقت خود دریافت کرد . وهمچنین عضو بنیاد ملی نخبگان ایران نیز می با شد.
    
   
       
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.