حضرت آيت‌الله خامنه‌اي رهبر معظم انقلاب اسلامي :حضور مردم پاى صندوقهاى رأى هميشه نشانه‏ى حضور مردم در صحنه و آگاهى آنها و رأى آنها به نظام جمهورى اسلامى تلقى ميشده. لذا انتخابات ما از اين جهت هميشه مظهر وحدت ملى و عزت ملى بوده.1388  
 
با حكم وزير كشور، منصوب شد مسؤول پيگيري و هماهنگي امور مربوط به بازرسي و كنترل جريان انتخابات

غلامعلي حاجي زاده؛ مدير كل دفتر ارزيابي عملكرد، بازرسي و پاسخگويي به شكايات وزارت كشور، از سوي وزير كشور و رئيس هيأت اجرايي مركزي انتخابات رياست جمهوري به عنوان مسؤول پيگيري و هماهنگي امور مربوط به بازرسي و كنترل جريان انتخابات رياست جمهوري و همچنين مسؤول امور مربوط به بازرسي انتخابات شوراهاي اسلامي شهر و روستا منصوب شد.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني وزارت كشور، غلامعلي حاجي زاده؛ مدير كل دفتر ارزيابي عملكرد، بازرسي و پاسخگويي به شكايات وزارت كشور، از سوي وزير كشور و رئيس هيأت اجرايي مركزي انتخابات رياست جمهوري به عنوان مسؤول پيگيري و هماهنگي امور مربوط به بازرسي و كنترل جريان انتخابات رياست جمهوري و همچنين مسؤول امور مربوط به بازرسي انتخابات شوراهاي اسلامي شهر و روستا منصوب شد.
بنا بر اين گزارش در حكم وزير كشور خطاب به حاجي زاده آمده است؛به استناد تبصره 9 ماده 31 قانون اصلاح قانون انتخابات رياست جمهوري و با توجه به بند سه صورتجلسه مورخ 23/2/92 هيأت اجرائي مركزي انتخابات يازدهمين دوره رياست جمهوري بموجب اين حكم جنابعالي را با حفظ سمت به عنوان مسؤول پيگيري و هماهنگي امور مربوط به بازرسي و كنترل جريان انتخابات رياست جمهوري منصوب مي نمايم.
انتخاب اعضاء، پيگيري براي تشكيل گروه هاي بازرسي در سراسر كشور، برنامه ريزي براي توجيه و آموزش بازرسين و اتخاذ تمهيدات لازم براي بازرسي وكنترل جريان انتخابات يازدهمين دوره رياست جمهوري، از جمله مواردي است كه انتظار دارد با ياري پروردگار متعال و با هماهنگي اينجانب نسبت به انجام شايسته و مطلوب آن اهتمام و تلاش نماييد.
مهندس مصطفي محمد نجار وزير كشور،‌ در اين حكم همچنين با اشاره به برگزاري همزمان انتخابات يازدهمين دوره رياست جمهوري و انتخابات چهارمين دوره شوراهاي اسلامي شهر و روستا و به استناد ماده 66 قانون تشكيلات، وظايف و انتخابات شوراهاي اسلامي كشور و انتخاب شهرداران مسؤوليت امور مربوط به بازرسي انتخابات شوراها را نيز به غلامعلي حاجي زاده محول نموده است.

http://www.moi.ir/Portal/Home/ShowPage.aspx?Object/

 

  
کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکارسازمان صدا و سيما است.