حضرت آيت‌الله خامنه‌اي رهبر معظم انقلاب اسلامي :حضور مردم پاى صندوقهاى رأى هميشه نشانه‏ى حضور مردم در صحنه و آگاهى آنها و رأى آنها به نظام جمهورى اسلامى تلقى ميشده. لذا انتخابات ما از اين جهت هميشه مظهر وحدت ملى و عزت ملى بوده.1388  
 
اطلاعيه شماره 28ستاد انتخابات كشور

ستاد انتخابات کشور با صدور اطلاعیه شماره 28 ، پایان رأی گیری انتخابات ریاست جمهوری، شوراهای اسلامی، میاندوره ای مجلس شورای اسلامی و میاندوره ای مجلس خبرگان رهبری را در سراسر کشور بجز شهر تهران اعلام می نماید. رأی گیری در کلیه شعب شهر تهران تا یک ساعت دیگر یعنی ساعت 23 تمدید می گردد .
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور ؛ متن کامل اطلاعیه شماره 28 ستاد انتخابات کشور به این شرح است:

بسمه تعالی

اطلاعیه شماره 28

با سپاس بیکران به درگاه خداوند متعال که توفیق خدمتگزاری به مردم شریف و بصیر ایران اسلامی را به ما عطا فرمود و تشکر از ملت همیشه در صحنه که در لبیک به ندای رهبر فرزانه انقلاب اسلامی تجسم حماسه سیاسی را در ایام مزین به اعیاد مبارک شعبانیه در پای صندوقهای اخذ رأی در برابر دیدگان جهانیان به نمایش گذاشتند و برگ زرین دیگری به دفتر حماسه های انقلاب اسلامی افزودند، پایان رأی گیری انتخابات ریاست جمهوری، شوراهای اسلامی، میاندوره ای مجلس شورای اسلامی و میاندوره ای مجلس خبرگان رهبری را در سراسر کشور بجز شهر تهران اعلام می نماید. رأی گیری در کلیه شعب شهر تهران تا یک ساعت دیگر یعنی ساعت 23 تمدید می گردد.
اعضای محترم شعب ثبت نام و اخذ رأی باید تمامی مراجعه کنندگان عزیز را که در صف رأی دادن حضور دارند، به داخل شعبه هدایت نموده و سپس درب شعبه را بسته و از حاضرین رأی گیری بعمل آورند و هنگامی که مطمئن شدند هیچ کس برای رأی دادن درداخل شعبه حضور ندارد، در بهای خروجی شعبه را بسته، مرحله شمارش آراء را با اولویت شمارش آرای ریاست جمهوری، طبق قوانین مربوط به هر انتخابات وآیین نامه های اجرایی آنها آغاز نمایند.
فرصت را مغتنم شمرده و از همه کسانی که از ساعات آغازین امروز با دلهایی مملو از ایمان و عشق به آرمانهای حضرت امام خمینی (ره) و رهنمودهای والای مقام معظم رهبری در انتخابات حضور یافتند، تقدیر و تشکرمی نماییم.
ستاد انتخابات کشور

 

   
 
کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکارسازمان صدا و سيما است.