حضرت آيت‌الله خامنه‌اي رهبر معظم انقلاب اسلامي :حضور مردم پاى صندوقهاى رأى هميشه نشانه‏ى حضور مردم در صحنه و آگاهى آنها و رأى آنها به نظام جمهورى اسلامى تلقى ميشده. لذا انتخابات ما از اين جهت هميشه مظهر وحدت ملى و عزت ملى بوده.1388  
 
اطلاعيه شماره 32 ستاد انتخابات كشور؛


ستاد انتخابات كشور طي اطلاعيه شماره 32 پايان زمان رأي گيري را اعلام كرد.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني وزارت كشور ؛ متن كامل اطلاعيه شماره 32ستاد انتخابات كشور بدين شرح است:
با سپاس بيكران به درگاه خداوند متعال كه توفيق خدمتگزاري به مردم شريف و بصير ايران اسلامي را به ما عطا فرمود و تشكر از امت حزب اله و حماسه آفرين كه تجسم وحدت ملي و انسجام اسلامي را امروز در پاي صندوقهاي اخذ رأي در برابر ديدگان جهانيان به نمايش گذاشت و برگ زرين ديگري به دفتر حماسه هاي انقلاب اسلامي افزود ، پايان رأي گيري انتخابات نهمين دوره مجلس شوراي اسلامي و مياندوره اي مجلس خبرگان رهبري را در ساعـت 23 اعلام مـي نمايد.
اعضاي محترم شعب ثبت نام و اخذ رأي بايد تمامي مراجعه كنندگان عزيز را كه در صف رأي دادن حضور دارند، به داخل شعب هدايت نموده و سپس درب شعبه را بسته و از حاضرين رأي گيري بعمل آورند و هنگامي كه مطمئن شدند هيچ كس براي رأي دادن درداخل شعبه باقي نمانده است، مرحله شمارش آراء را طبق قانون انتخابات مجلس شوراي اسلامي و آيين نامه اجرايي آن آغاز نمايند.
فرصت را مغتنم شمرده و از همه كساني كه از ساعات آغازين امروز با دلهايي مملو از ايمان و عشق به آرمانهاي حضرت امام خميني (ره) و رهنمودهاي والاي مقام معظم رهبري در انتخابات حضور يافتند، تقدير و تشكر مي نماييم.

ستاد انتخابات كشور

 

   
 
کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکارسازمان صدا و سيما است.