صفحه اصلی> اخبار و اطلاعيه ها

برگزاری نمایشگاه کتابهای خریداری شده از سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در کتابخانه مرکز تحقیقات صداوسیما

برگزاری نمایشگاه کتابهای خریداری شده از سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در کتابخانه مرکز تحقیقات صداوسیما


مرکز تحقیقات  صداوسیما نمایشگاه تازه های کتاب خریداری شده از سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران را روز چهارشنبه 25 خرداد در سالن مطالعه کتابخانه مرکز برگزار نمود که در شروع کار نمایشگاه دکتر شاکری نژاد رئیس مرکز تحقیقات به همراه مدیران مرکز از این نمایشگاه بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات با توجه به نیاز سنجی صورت گرفته از قبل و در راستای بروزرسانی مجموعه منابع کتابخانه جهت پاسخ به نیاز اطلاعاتی مراجعه کنندگان وهمچنین افزایش ظرفیت کتاب های موجود و مورد نیاز دست اندرکاران رسانه ملی ، مرکز تحقیقات اقدام به خرید کتاب از سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران کرد.

در مجموع تعداد 142 عنوان کتاب  با موضوعات علوم اجتماعی ،زبان شناسی ،علوم سیاسی،روانشناسی،دین ،روش تحقیق ،فلسفه،تاریخ،هنر ،ادبیات،تعلیم وتربیت و... خریداری وبه نمایش گذاشته شد.

شایان ذکر است ثبت، سازماندهی و آماده ­سازی این کتب انجام شده است  و به صورت کامل جهت بازدید و امانت به  اعضا کتابخانه مرکز درمخزن کتابخانه قرار خواهد گرفت.

 

رئیس مرکزتحقیقات در بازدید از این نمایشگاه ضمن قدر دانی از زحمات صورت گرفته برای تهیه کتاب ها در دفتر یاد بود آن نوشت:

از زحمات همکاران گرانقدر کتابخانه مرکز تحقیقات سپاسگزارم ان شا الله نتیجه این زحمات به بهترین وجه در پژوهش های رسانه ای دیده شود و پژوهشگران ارجمند رسانه ملی بتوانند از این محصولات در راستای ارتقای کیفیت پژوهش های کاربردی وبنیادی استفاده نماید.


  1401/03/25
     
     
     
     
     
     
     
     
آرشیو اخبار پژوهشی

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.