صفحه اصلی> اخبار و اطلاعيه ها

«حکم رشد» پربیننده ترین سریال سیما در نیمه دوم خرداد 1401

«حکم رشد» پربیننده ترین سریال سیما در نیمه دوم خرداد 1401


بر اساس نتایج نظرسنجی مرکز تحقیقات صدا و سیما، سریال «حکم رشد» پربیننده ترین سریال سیما در نیمه دوم خرداد 1401 بوده است .

به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات صداوسیما، نتایج نظر سنجی مرکز تحقیقات صدا و سیما نشان می دهد ؛ از بین سریال های جدید پخش شده در نیمه دوم خرداد 1401، سریال « حکم رشد» از شبکه سه  با 24/3 درصد پر بیننده تر از سایر سریال ها بوده است .

بر اساس این نظر سنجی این سریال رضایت 74 درصدی بینندگان را در حد زیاد کسب کرده است .

همچنین در این ظرف زمانی سریال های «وضعیت زرد2 » از شبکه دو با 9/5 درصد بیننده، «آقای قاضی» از شبکه دو با 6/3 درصد بیننده، «پلاک دو » از شبکه دو با 6/2 درصد بیننده، و «دهیاری» از شبکه پنج با 1/5 درصد بیننده ، در رتبه‌های بعدی قرار دارند.

در این نظر سنجی، میزان بیننده سریال های تکراری سیما در نیمه دوم خرداد 1401 ؛ نیز بررسی شد . از میان سریال های تکراری سریال «ستایش 2» از شبکه آی فیلم با 22/8 درصد مخاطب، پر بیننده ترین سریال تکراری بوده است. همچنین86/1 درصد بینندگان سریال « ستایش 2» از این سریال در حد زیاد رضایت داشته اند.

بر اساس نتایج نظرسنجی مرکز تحقیقات صدا و سیما، سریال «از سرنوشت 4 » پربیننده ترین سریال سیما نیز در نیمه اول خرداد 1401 بوده است .

همچنین در همان ظرف زمانی، «حکم رشد» از شبکه سه با 22/3 درصد بیننده و کسب رضایت 74/5 درصدی آنان؛ و « فرمانروای نقابدار» از شبکه پنج با 7 درصد بیننده در رتبه‌های بعدی قرار دارند.
 
  1401/04/8
آرشیو اخبار پژوهشی

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.