صفحه اصلی> اخبار و اطلاعيه ها

اهداي تازه ترين كتابهاي مركز تحقيقات صدا و سيما به پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي

اهداي تازه ترين كتابهاي مركز تحقيقات صدا و سيما به پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلاميکتاب‏های تازه منتشرشده مرکز تحقیقات صدا و سیما به كتابخانه پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي اهدا شد.

بنا به اعلام مدیر ارتباطات پژوهشی پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات، جدیدترین پژوهش‏های منتشرشده توسط مرکز تحقیقات صدا و سیما به همراه شماره ‏هایی از نشريه فرهنگ مردم و همچنین ماهنامه پیام پژوهش جهت بهره‏برداری همکاران و پژوهشگران به کتابخانه پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات اهدا شد.

مصطفي اسدزاده افزود: مركز تحقيقات صدا و سيما با پژوهشگاه داراي تفاهم نامه همكاري مشترك است و تبادل محصولات علمي توليد شده از سوي طرفين بر اساس اين تفاهم نامه صورت مي گيرد.

مدیر ارتباطات پژوهشی پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات همچنين گفت: تازه ترين آثار منتشر شده اين پژوهشگاه در 30 عنوان و در سه حوزه فرهنگ، هنر و ارتباطات نيز بر اساس تفاهم نامه همكاري فيمابين تقديم مركز تحقيقات صدا و سيما شده است. وي با اشاره به همكاري دو مركز در چاپ مشترك كتاب گفت: كتاب «بازنمايي اسلام و ايران در هاليوود» كه دستاورد پژوهشي مركز تحقيقات صدا و سيماست اخيراً از سوي پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات  و بر اساس تفاهم نامه همكاري مشترك با درج نشان دو طرف منتشر شده است. اسدزاده همچنين از ارائه پيشنهاد پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات  به مركز تحقيقات صدا و سيما درخصوص چاپ كتاب «سير تحول راديو و تلويزيون در ايران» خبر داد و گفت: اين كتاب در قالب طرح پژوهشي با نظارت علمي پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات  توسط دكتر ميرعابديني انجام شده است و اميد است با توجه به موضوع و محتواي اين اثر بزودي از سوي مركز تحقيقات صدا و سيما و بر اساس تفاهم نامه همكاري مشترك چاپ شود.
 
  1391/07/09
آرشیو اخبار پژوهشی

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.