صفحه اصلی> اخبار و اطلاعيه ها

برگزاری سومین کنفرانس مدیریت اجرایی

برگزاری سومین کنفرانس مدیریت اجراییدبیر اجرایی سومین کنفرانس مدیریت اجرایی از برگزاری این کنفرانس در 24 و 25 مهرماه در سالن همایش‌های کتابخانه ملی خبر داد. ذبیح‌الله زارع دبیر اجرایی سومین کنفرانس مدیریت اجرایی،در مورد برگزاری سومین کنفرانس مدیریت اجرایی گفت: این کنفرانس به صورت سالانه برگزار می‌شود و از بزرگترین گردهمایی استادان، پژوهشگران و مدیران در حوزه مدیریت اجرایی در ایران به شمار می‌رود.

وی توجه به جایگاه مدیریت اجرایی را به عنوان ابزاری کارآمد و بین رشته‌ای برای توسعه و ترویج دستاوردهای علمی کشور ضروری دانست و اظهار داشت: هدف از برگزاری کنفرانس مدیریت اجرایی، ارایه آخرین مباحث تحقیقاتی و نظری، افزایش آگاهی، بینش و کسب مهارت‌های لازم در زمینه‌های برنامه‌ریزی، رهبری و نوآوری است.

دبیر اجرایی سومین کنفرانس مدیریت اجرایی، رهبری کسب و کارهای آینده را محور اصلی این کنفرانس اعلام کرد و گفت: «تبیین جایگاه و نقش مدیریت اجرایی در پیشبرد اسناد فرادست ملی»، «آینده نگاری و مدیریت آینده»، «مدیریت تکنولوژی، نوآوری و تحقیق و توسعه» و «مدیران آینده و شایستگی‌ها» از جمله محورهای این کنفرانس است.

زارع با اشاره به نشست‌های تخصصی در سومین کنفرانس مدیریت اجرایی، خاطرنشان کرد: کارگاه‌های آموزشی «هوشمندی کسب و کار»، «سرمایه آینده سازمان‌ها» و «رویکرد یکپارچه مدیریت استراتژیک» از جمله بخش‌های این کنفرانس است.

دبیر اجرایی سومین کنفرانس مدیریت اجرایی با اشاره به حضور پرفسور الوانی چهره ماندگار مدیریت کشور به عنوان دبیر این دوره، اظهار داشت: در سومین کنفرانس مدیریت اجرایی، میزگرد تخصصی «تبیین جایگاه آینده‌پژوهی در اقتصاد دانش بنیان» با حضور سعید خزایی مدیر مرکز آینده‌پژوهی پارک علم و فناوری دانشگاه تهران، مرتضی عمادزاده رییس انجمن مدیریت اجرایی ایران و ساسان شاه‌ویسی رییس پژوهشکده مطالعات استراتژیک و آینده‌پژوهی برگزار می‌شود.

دبیر اجرایی سومین کنفرانس مدیریت اجرایی در خصوص مقاله‌های ارسال شده به دبیرخانه این کنفرانس نیز گفت: تعداد 240 عنوان مقاله تخصصی به دبیرخانه این کنفرانس رسیده است که از مقالات برتر در روز پایانی کنفرانس تقدیر می‌شود.

به گفته وی، سومین کنفرانس مدیریت اجرایی به همت موسسه مدیران جوان پویا و با همکاری دانشگاه تهران، انجمن مدیریت اجرایی ایران و سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران 24 و 25 مهرماه در سالن همایش‌های کتابخانه ملی برگزار می‌شود.
 
  1391/07/22
آرشیو اخبار پژوهشی

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.