صفحه اصلی> اخبار و اطلاعيه ها

نوزدهمين نمايشگاه بين‌المللی مطبوعات فردا آغاز می‌شود

نوزدهمين نمايشگاه بين‌المللی مطبوعات فردا آغاز می‌شودنوزدهمين نمايشگاه بين‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها با شعار «كلام صادقانه، نگاه منصفانه» از فردا هفتم آبان ماه جاری با حضور وزير فرهنگ و ارشاد اسلامی فعاليت خود را در مصلای بزرگ امام خمينی(ره) در تهران آغاز می‌كند.

 روابط عمومی نوزدهمين نمايشگاه بين‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها، اعلام كرد كه نمايشگاه نوزدهم به مدت هشت روز از فردا، هفتم تا چهاردهم آبان ماه داير خواهد بود و علاقه‌مندان و بازديدكنندگان می‌توانند همه روزه از ساعت 9 تا 20 شب از غرفه‌های نمايشگاه در مصلای بزرگ امام خمينی(ره) بازديد كنند.

در نمايشگاه امسال 31 استان هر كدام با 50 نشريه حضور دارند كه در مجموع در بخش مطبوعات استان‌ها دو هزار و 380 نشريه حضور خواهند داشت.

همچنين در بخش بين‌الملل نمايشگاه نيز مانند سال گذشته 50 غرفه طراحی شده است كه تا كنون 30 كشور برای حضور در نمايشگاه اعلام آمادگی كرده‌اند و حدود 80 روزنامه‌نگار و خبرنگار از كشورهای مختلف جهان در نمايشگاه حضور می‌يابند.

از جمله ويژگی‌های نمايشگاه نوزدهم افزايش تعداد غرفه‌ها نسبت به سال گذشته است به طوری كه امسال 830 غرفه برپا شده و اين در حالی است كه سال گذشته 570 غرفه در نمايشگاه ايجاد شده‌ بود.

نمايشگاه امسال 51 هزار متر مربع فضای داخلی دارد و علاوه بر اين شش هزار متر مربع فضای خارجی برای برنامه‌های جنبی نمايشگاه در نظر گرفته شده است.

برپايی غرفه سامانه اشتراك، توزيع بن خريد مطبوعات به مبلغ پنج ميليارد ريال، برپايی دكه‌های موضوعی، موزه مطبوعات، رونمايی از اطلس فراوانی مطبوعات در سراسر كشور، افتتاح كلينيك چاپ و رونمايی سرديس 10 روزنامه‌نگار برتر از مشروطه تا امروز از جمله برنامه‌های در نظر گرفته شده برای نمايشگاه نوزدهم است.

يادآوری می‌شود، نوزدهمين نمايشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها از 7 تا 14 آبان ماه در مصلای امام خمينی (ره) برپا است.
 
  1391/08/06
آرشیو اخبار پژوهشی

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.