صفحه اصلی> اخبار و اطلاعيه ها

گردهمایی بزرگ بسیجیان رسانه ملی

گردهمایی بزرگ بسیجیان رسانه ملیرئیس سازمان صدا و سیما در جمع بسیجیان رسانه ملی با تجلیل از نقش بی‌نظیر بسیج در صیانت از انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن گفت: بسیج در عرصه جنگ نرم حضوری موفق داشته است و به دلیل آگاهی؛ صداقت؛ شجاعت و دفاع از مواضع حق‌طلبانه و ارزش‌های والای انسانی؛ بسیاری از تهدیدات استکبار را به فرصت‌‌های بی‌بدیل تبدیل کرده است. بسیج باید فضای مجازی را به فضای حقیقی تبدیل کند.
آقای ضرغامی با اشاره به انفجار خودروی ارسال ماهواره‌ای خبر صدا و سیما در دمشق توسط تروریست‌ها و تصویب تحریم‌های جدید سنای آمریکا علیه رسانه ملی گفت: این رویکرد حقیرانه و ذلت‌بار به دلیل وحشت و هراس فوق‌العاده استکبار از روشنگری‌های مؤثر و دقیق شبکه‌های جمهوری اسلامی است.رئیس رسانه ملی افزود: این گونه اقدامات بی‌حاصل، نتیجه‌ای جز اقبال بیشتر جامعه جهانی به این شبکه‌ها را در بر نداشته و پرس‌تی‌وی همچنان تریبون جنبش 99 درصدی ضد وال‌استریت باقی خواهد ماند.
آقای ضرغامی با تبریک به همکاران رسانه ملی گفت: این اقدام سنای آمریکا، به منزله نمره قبولی شما نزد ملت‌هاست. این مدال زرین را بر سینه حفظ کرده و به آن افتخار کنید.
 
  1391/09/11
آرشیو اخبار پژوهشی

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.