صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1399/03/13
 
 
« جلسه همکاران واحد پژوهش و پرسشگران با مدیرکل مرکز به مناسبت هفته پژوهش »

1398/10/07
جلسه با تلاوت کلام الله مجید آغاز شد و در ابتدای جلسه معاونت اطلاعات و برنامه ریزی گزارشی از عملکرد واحد پژوهش و نظرسنجی را بیان کرد .پس از آن آقای احمدی مدیر پژوهش، پیشنهادات و مشکلات این واحد را عنوان کرد. از جمله کمبود تجهیزات کامپیوتری، خودرو برای پژوهشگران، اضافه کار همکاران، تشکیل شورای علمی پژوهش ، تشکیل اتاق فکر و اندیشه ورز، جلسه گام دوم انقلاب اسلامی، تشکیل بانک اطلاعاتی کارشناسان حوزه های مختلف، ساماندهی پژوهشی سال های متوالی و خرید دانشنامه مازندران برای همکاران و برنامه سازان .

در پایان مدیرکل محترم ضمن تبریک هفته پژوهش ، معاونت اطلاعات و برنامه ریزی را مشاور محتوایی و مغز متفکر صدا و سیمای استان معرفی کرده و واحد پژوهش را یکی از واحدهای مهم مراکز کشور بیان کردند .
آقای ابراهیمی ، توجه به خانواده ها و معیشت آنها مخصوصا نیروهای حق الزحمه ای را از دغدغه های خود دانستند و خود را ملزم به رفع مشکلات به اندازه توان مالی مرکز دانستند . مدیرکل محترم در ادامه به نکته مهمی پرداختند که پژوهشگران نباید منتظر برنامه سازان تولید باشندوباید منتقد برنامه ها باشند . درادامه ایشان درخصوص پژوهش عنوان نموده اندکه هرتولیدی که پیوست کار پژوهشی داشته باشد، اثربخشی اش بیشتر است . همچنین به مناسبت انتخابات مجلس پیش رو ، از پرسشگران محترم درخواست کرد که در طرح نظرسنجی دقت لازم را داشته و از سعه صدر لازم برخوردار باشند

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.