صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1398/10/19
 
 
رونمایی از تولیدات سازمان سراج اردبیل در جشنواره ابوذر

1398/10/09
بازی اندرویدی «آدالان» و نرم‌افزار اندرویدی واقعیت افزوده «دارالارشاد» از تولیدات سازمان سراج اردبیل، در اختتامیه پنجمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر رونمایی شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، از بازی اندرویدی «آدالان» و نرم‌افزار اندرویدی واقعیت افزوده «دارالارشاد» که از تولیدات سازمان فضای مجازی سراج اردبیل هستند، شامگاه گذشته در اختتامیه پنجمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر رونمایی شد.

حامد رضایی، مسؤول سازمان فضای مجازی مرکز اردبیل در این خصوص اظهار کرد: هر دو نرم‌افزار در راستای معرفی مشاهیر فرهنگی، دینی و مذهبی، ورزشی و شهدای والامقام به کودکان و نوجوانان، طراحی و تولید شده‌اند.

وی افزود: هدف از ساخت این نرم‌افزار و بازی، آشنا ساختن نسل جدید انقلاب با پیشینه تاریخی، مذهبی و فرهنگی استان است.

مسؤول سازمان فضای مجازی اردبیل تصریح کرد: این تولیدات با حمایت سازمان سراج و به همت مرکز استانی سازمان در اردبیل تهیه و برای استفاده مخاطبان کشور منتشر شده است که علاقه‌مندان می‌توانند آن‌ها را از این فروشگاه‌ها دانلود نموده و در اختیار کودکان و نوجوانان قرار دهند.

رضایی بیان کرد: سازمان فضای مجازی سراج در راستای حمایت از تولیدات فرهنگی این نرم‌افزارها را تولید کرده و این سازمان در زمینه تولید محصولات فرهنگی مربوط به خانواده و سبک زندگی ایرانی- اسلامی از بازی‌ها و نرم‌افزار‌های فرهنگی گوشی‌های تلفن همراه به‌طور ویژه حمایت می‌کند.
خبرگزاری فارس

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.