صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1398/10/19
 
 
نهم دی تجلی بصیرت و ولایت‌مداری مردم/ برگزاری ۸۰ ویژه برنامه در گرمی

1398/10/09
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان گرمی گفت: حماسه ۹ دی تجلی بصیرت و ولایت‌مداری ملت غیور ایران اسلامی است.

طاهر رحیمی صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار کرد: حماسه ۹ دی تجلی عزت، استقلال، بصیرت و ولایت‌مداری ملت غیور و همیشه در صحنه ایران اسلامی و یک حماسه‌ی ماندگار و فراموش نشدنی است.

وی با اشاره به شعار محوری حماسه ۹ دی، بیان کرد: « ۹ دی مظهر بصیرت، ولایت‌مداری و عبور از فتنه‌ها» شعار اصلی و محوری ۹ دی در سال جاری است و در طول هفته بصیرت ۸۰ ویژه برنامه فرهنگی، بصیرتی، ورزشی و خدمات رسانی پرشورتر از سال‌های قبل با حضور مردم ولایت‌مدار و بصیر شهرستان گرمی برگزار می‌شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان گرمی با اشاره به برنامه‌های هفته بصیرت در این شهرستان، ابراز داشت: گلباران مزار شهدا، دیدار با امام جمعه شهرستان گرمی، دیدار با خانواده‌های معظم شهدا، اعزام اکیپ پزشکی به روستاهای محروم، اجتماع بزرگ ۹ دی، برگزاری نشست‌های بصیرتی، سیاسی و پرسش و پاسخ، مسابقات مختلف ورزشی، تبیین بیانیه راهبردی گام دوم انقلاب اسلامی و دیگر برنامه‌های مختلف فرهنگی و هنری از جمله برنامه‌های برنامه‌ریزی شده در هفته بصیرت است.

رحیمی با تأکید بر لزوم تببین ابعاد مختلف فتنه، عنوان کرد: دشمن در فتنه ۸۸ با هدف براندازی ساختار نظام، فشار و تغییر ماهیت رفتار نظام و بازگرداندن مدار سلطه وارد عمل شده بود که با تدبیر ارزشمند رهبر معظم انقلاب اسلامی، دشمنان این ملت و نظام نتوانستند به اهداف پلید خود دست یابند و مردم غیرتمند ایران اسلامی با جان دل از نظام وانقلاب حمایت کردند که این حمایت مردمی موجب مأیوس شدن دشمنان انقلاب شد.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی منافع استکبار جهانی را در جهان به خطر انداخته است، گفت: امروز به برکت رهبری هوشمندانه مقام معظم رهبری و حضور مقتدرانه مردم همیشه در صحنه، شاهد افول و استیصال استکبار جهانی در برابر اقتدار ایران اسلامی هستیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان گرمی تصریح کرد: بصیرت افزایی و اطاعت از رهبر معظم انقلاب از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است همان‌طور که در اغتشاشات اخیر ملت غیور ایران با اطاعت از رهبری، صف خود را از فتنه‌گران جدا کردند.
خبرگزاری فارس

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.