صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1398/10/19
 
 
۹ دی ماه مظهر بصیرت و دشمن‌شناسی امت اسلامی/ لزوم هوشیاری در برابر تهاجم فرهنگی دشمنان

1398/10/09
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان بیله‌سوار گفت: حماسه ۹ دی تجلی بصیرت و دشمن‌شناسی امت اسلامی است.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، یوسف اختری شامگاه گذشته در نشست بصیرتی کتابخوان در بیله‌سوار اظهار کرد: نهم دی ماه، تجلی بصیرت و دشمن‌شناسی امت اسلامی است.

وی با اشاره به حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۹ دی در سال ۸۸، افزود: حضور بیش از ۴۰ میلیون نفر در راهپیمایی‌های ۹ دی در سراسر کشور از بی‌بدیل‌ترین حضورهای مردمی در جهان است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان بیله‌سوار با بیان اینکه نهم دی ماه روز تجدید میثاق امت با ولایت است، تصریح کرد: حضور بی‌نظیر مردم ایران اسلامی و راهبردهای رهبر معظم انقلاب اسلامی نقشه‌های شوم اتاق‌های فکری استکبار را به هم زد.

وی با بیان اینکه امروز دشمنان ایران اسلامی با جنگ روانی و تهاجم فرهنگی اعتقادات و ارزش‌های جوانان ما را هدف گرفته‌اند، اذعان داشت: امروز باید در برابر جنگ نرم و تهاجم روانی دشمنان ایران اسلامی هوشمندانه عمل کرد و تعمیق باورهای دینی و ارزشی جوانان برای مقابله در برابر تهاجم فرهنگی دشمن امری مهم و حائز اهمیت است.

اختری عنوان کرد: امروز دشمنان ایران اسلامی در جنگ نرم از تمام ابزارهای رسانه‌ای خود استفاده می‌کنند بنابراین باید برای بالا بردن سواد رسانه‌ای اقشار مختلف مردم اهتمام ورزید.

تجلی بلوغ سیاسی مردم ایران در حماسه ۹ دی

سرپرست اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان بیله‌سوار نیز با بیان اینکه مردم ایران در راهپیمایی ۹ دی بلوغ سیاسی خود را در برابر دشمنان داخلی و خارجی به نمایش گذاشتند، اظهار کرد: بصیرت و ولایت‌مداری مردم دو شاخصه مردم برای مقابله در برابر دشمنان است ‌که در ۹ دی این دو شاخصه مهم به نمایش گذاشته شد.

حجت‌الاسلام امین پورمحمد با اشاره به نقش کتابخانه‌های عمومی در افزایش آگاهی و بصیرت مردم، تصریح کرد: ترویج کتاب و کتابخوانی می‌تواند نقش مهمی در بصیرت‌افزایی و افزایش آگاهی مردم ایفا کند.

وی بیان کرد: توسعه برنامه‌های فرهنگی در کتابخانه‌های عمومی سیاست اصلی نهاد کتابخانه‌های عمومی است و امروز کتابخانه‌های عمومی در سطح جامعه به پایگاه فرهنگی تبدیل شده‌اند.

سرپرست کتابخانه‌های عمومی شهرستان بیله‌سوار کتاب و کتابخوانی را بهترین گزینه برای تامین سلامت فکری و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی دانست و اظهار داشت: کتاب و کتابخوانی بهترین گزینه برای تامین سلامت فکری و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی است و بدون شک می‌تواند در عرصه پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و توسعه شاخص‌های فرهنگی مؤثر باشد.

گفتنی است؛ کتاب‌های دشمن‌شناسی، از تهاجم فرهنگی تا جنگ نرم، نکته‌های ناب و نقشه نقش بر آب به‌مناسبت حماسه ۹ دی برای بصیرت‌افزایی به عموم مردم معرفی شد.
خبرگزاری فارس

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.