صفحه اصلي پايگاه مراکز  
صفحه اصلي
درباره استان
اخبار پژوهشي
اخبار پژوهشی مراکز
طرحهاي پژوهشي
مناسبتهاي محلي
مقالات
فراخوان
شخصيتهاي علمي‌فرهنگي
جاذبه هاي استاني
آلبوم تصاوير استان
معرفي مديريت‌ پژوهشي
ارتباط با ما
 
جستجو :
 
تاريخ بروز رساني :   
 1399/04/18
 
 
برگزاری اولین جلسه اتاق فکر با موضوع برجسته سازی چهل سالگی دفاع مقدس

1399/04/18
موضوع جلسه در خصوص سوژه یابی واحدهای مختلف مرکز ، در برجسته سازی چهل سالگی دفاع مقدس می باشد، امید است با همفکری و هم اندیشی بتوانیم برنامه هایی در این خصوص تهیه و تولید کنیم.

آقای ناصر بهرام مدیر کل محترم مرکز ضمن خوش آمد گویی به مدعوین جلسه گفت :شعار محوری چهل سالگی دفاع مقدس " ما قوی هستیم" است که برنامه ها باید حول این شعار کلیدی برنامه ریزی شوند و به گونه ای حرکت کنیم که این شعار را برای نسل جوان تبیین کنیم و تحقق این مهم نیازمند عزم جدی همه معاونین و همکاران است
خانم مجدمی رابط محترم پژوهش مرکز گفت: با توجه به اهمیت چهل سالگی دفاع مقدس زمان آن فرا رسیده که به نقش مهم و ارزشمند رادیو آبادان دردوران دفاع مقدس پرداخته شود. چرا که در آن سالها رادیو آبادان صدای مقاومت و امید شهر بود.افرادی مثل فضل اله صابر نوسینده کتاب" فرکانس 1160 اینجا آبادان صدای مقاومت و ایستادگی" از جمله افرادی است که میتوان از خاطرات ارزشمندش استفاده کرد.
آقای منصوری مدیر محترم برنامه ریزی گفت: پیشنهادم به دوستان برنامه ساز این است که به معنویت در جبهه و طنز در جبهه و همچنین به قهرمانان ورزشی جانباز پرداخته شود.
آقای وفایی مدیر محترم تولید سیما گفت: یکی از سوژه های خاص برای برنامه سازی اتفاقات دوران محاصره است. همچنین اصناف و افرادی که ماندند .وحدت اقوام مختلف در جنگ و شهدایی با اقوام مختلف تقدیم انقلاب کردیم.
آقای شهابی معاون محترم فضای مجازی گفت: دیوار نوشته های ساختمان کنار رودخانه اروند که متعلق به رزمندگان سالهای دفاع مقدس و دکتر جانبازی که خانه شهدا را رایگان ویزیت میکند از جمله سوژه های نابی است که میتوان به آن اشاره کرد.
آقای بحرانی پور مدیر محترم تولید صدا گفت: مستندهایی با موضوع دفاع مقدس و افراد موثر در دست تولید است از جمله خانواده حربی ، آقای تربتیان و مکی یازع. همچنین پرداختن به نقش آبادان و خرمشهر در ادبیات دفاع مقدس و پایداری خالی از لطف نیست.

  
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز پژوهش و سنجش افکار سازمان صداوسيما است.