برگزاری اولین جلسه اتاق فکر با موضوع برجسته سازی چهل سالگی دفاع مقدس

1399/04/18
موضوع جلسه در خصوص سوژه یابی واحدهای مختلف مرکز ، در برجسته سازی چهل سالگی دفاع مقدس می باشد، امید است با همفکری و هم اندیشی بتوانیم برنامه هایی در این خصوص تهیه و تولید کنیم.

آقای ناصر بهرام مدیر کل محترم مرکز ضمن خوش آمد گویی به مدعوین جلسه گفت :شعار محوری چهل سالگی دفاع مقدس " ما قوی هستیم" است که برنامه ها باید حول این شعار کلیدی برنامه ریزی شوند و به گونه ای حرکت کنیم که این شعار را برای نسل جوان تبیین کنیم و تحقق این مهم نیازمند عزم جدی همه معاونین و همکاران است
خانم مجدمی رابط محترم پژوهش مرکز گفت: با توجه به اهمیت چهل سالگی دفاع مقدس زمان آن فرا رسیده که به نقش مهم و ارزشمند رادیو آبادان دردوران دفاع مقدس پرداخته شود. چرا که در آن سالها رادیو آبادان صدای مقاومت و امید شهر بود.افرادی مثل فضل اله صابر نوسینده کتاب" فرکانس 1160 اینجا آبادان صدای مقاومت و ایستادگی" از جمله افرادی است که میتوان از خاطرات ارزشمندش استفاده کرد.
آقای منصوری مدیر محترم برنامه ریزی گفت: پیشنهادم به دوستان برنامه ساز این است که به معنویت در جبهه و طنز در جبهه و همچنین به قهرمانان ورزشی جانباز پرداخته شود.
آقای وفایی مدیر محترم تولید سیما گفت: یکی از سوژه های خاص برای برنامه سازی اتفاقات دوران محاصره است. همچنین اصناف و افرادی که ماندند .وحدت اقوام مختلف در جنگ و شهدایی با اقوام مختلف تقدیم انقلاب کردیم.
آقای شهابی معاون محترم فضای مجازی گفت: دیوار نوشته های ساختمان کنار رودخانه اروند که متعلق به رزمندگان سالهای دفاع مقدس و دکتر جانبازی که خانه شهدا را رایگان ویزیت میکند از جمله سوژه های نابی است که میتوان به آن اشاره کرد.
آقای بحرانی پور مدیر محترم تولید صدا گفت: مستندهایی با موضوع دفاع مقدس و افراد موثر در دست تولید است از جمله خانواده حربی ، آقای تربتیان و مکی یازع. همچنین پرداختن به نقش آبادان و خرمشهر در ادبیات دفاع مقدس و پایداری خالی از لطف نیست.کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز تحقيقات سازمان صدا و سيما است.