کارگاه آموزشی بانکداری اسلامی برگزار می‌شود

کارگاه آموزشی بانکداری اسلامی، در حاشیه بیست‌وپنجمین همایش «بانکداری اسلامی» برگزار می‌شود.

مؤسسه عالی بانکداری ایران در نظر دارد به منظور ترویج تجارب آموخته و آخرین یافته‌های علمی در حوزه‌های مختلف دانش بانکداری، در کنار برگزاری بیست وپنجمین همایش بانکداری اسلامی که روزهای 10 و 11 شهریور 1393 در تهران برگزار خواهد شد، کارگاه­‌های آموزشی در زمینه بانکداری اسلامی برگزار کند.

براساس این گزارش، این کارگاه‌ها در محورهایی شامل «بانکداری اسلامی»، «بانکداری الکترونیک و مجازی»، «خطوط کسب وکار بانکی (بانکداری شرکتی، اختصاصی، سرمایه‌گذاری و شرکت‌های کوچک و متوسط)»، «حاکمیت شرکتی بانکی»، «مدیریت دارایی­‌ها و بدهی­‌ها»، «مدیریت ریسک­‌های بانکی»، «مدیریت روابط مشتریان»، «بازاریابی مالی و بانکی»، «فناوری‌های جدید بانکداری» برگزار می‌شود.
براساس این گزارش، از اساتید دانشگاه­‌ها، صاحب‌نظران صنعت بانکی و مدیران با تجربه صنعت بانکداری دعوت شده است پیشنهادهای خود را حداکثر تا تاریخ 20 تیرماه 1393 به نشانی اینترنتی hamayesh25@ibi.ac.ir ارسال کنند.
این گزارش می‌افزاید: حداکثر زمان هر کارگاه 8 ساعت است و پیشنهادها باید در موضوعات مرتبط با محورهای فوق باشد. همچنین لازم است پیشنهاد‌دهندگان، یک نسخه از رزومه کامل خود را نیز ضمیمه کنند.

از مدرسان کارگاه­‌های آموزشی در ضیافت شام با رئیس‌کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و همراه با اهداء جوایزی تقدیر می­‌شود.


http://iqna.ir/fa/News/1424009

 

  
  صفحه اصلی 
  سخنان رهبري 
اخبار  
مقالات  
پژوهشها  
کتاب‌هاو پایان‌نامه‌ها 
اصطلاحات  
احاديث  
  حکايات و ضرب المثل‌ها  
   پايگاههاي پژوهشي  
گالری عکس  
ارتباط با ما  
 
 
1. الامام علي (ع): تَعَرَّضُوا لِلتِّجاراتِ، فَاِنَّ لَکُمْ فيها غِنيً عَمّا في اَيْدِي النّاسِ وَ اِنَّ اللهَ يُحِبُّ المُحْتَرِفَ الْاَمينَ.
امام علي عليه‌السلام فرمود: به کارهاي تجاري بپردازيد که بازرگاني، شما را از مال ديگران بي‌نياز مي‌کند. خداوند پيشه‌ور درستکار را دوست دارد.
(وسايل الشيعه، ج 22)
و..
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.