فراخوان‌ مقاله نشریه «روند» بانک مرکزی در زمینه «اقتصاد مقاومتی»

بانک مرکزی از پژوهشگران و علاقمندان دعوت کرده است مقالات علمی و پژوهشی خود را در ارتباط با موضوع «اقتصاد مقاومتی» به نشریه «روند» ارسال کنند.

به نقل از روابط عمومی بانک مرکزی، بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در نظر دارد در راستای تحقق سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی و به ویژه بند ۹ آن مبنی بر «اصلاح و تقویت همه جانبه نظام مالی کشور با هدف پاسخگویی به نیازهای اقتصاد ملی، ایجاد ثبات در اقتصاد ملی و پیشگامی در تقویت بخش واقعی»، یکی از شماره‌های آتی نشریه علمی- تخصصی «روند» را به صورت ویژه‌نامه به موضوع مذکور اختصاص دهد.
براساس این گزارش، از پژوهشگران و علاقمندان دعوت شده است مقالات علمی و پژوهشی خود را در ارتباط با موضوع «اقتصاد مقاومتی» تا تاریخ 20 مرداد 93 به دفتر فصلنامه «روند» ارسال کنند.

این گزارش می‌افزاید: علاقه‌مندان می‌توانند مقالات خود را به آدرس پستی تهران، بلوار میرداماد، نبش کوچه پگاه، بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران ، اداره دبیرخانه شورای پول و اعتبار و هیئت عامل، یا به آدرس پست الکترونیک: ravand@cbi.ir ارسال کنند.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشر می‌توانند با شماره تلفن 29954819- 021 تماس حاصل کنند.


http://www.iqna.ir/fa/News/1428068

 

  
  صفحه اصلی 
  سخنان رهبري 
اخبار  
مقالات  
پژوهشها  
کتاب‌هاو پایان‌نامه‌ها 
اصطلاحات  
احاديث  
  حکايات و ضرب المثل‌ها  
   پايگاههاي پژوهشي  
گالری عکس  
ارتباط با ما  
 
 
1. الامام علي (ع): تَعَرَّضُوا لِلتِّجاراتِ، فَاِنَّ لَکُمْ فيها غِنيً عَمّا في اَيْدِي النّاسِ وَ اِنَّ اللهَ يُحِبُّ المُحْتَرِفَ الْاَمينَ.
امام علي عليه‌السلام فرمود: به کارهاي تجاري بپردازيد که بازرگاني، شما را از مال ديگران بي‌نياز مي‌کند. خداوند پيشه‌ور درستکار را دوست دارد.
(وسايل الشيعه، ج 22)
و..
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.