همایش «تبیین سیاست‌های اقتصادی دولت برای خروج از رکود» برگزار می‌شود

همایش «تبیین سیاست‌های اقتصادی دولت برای خروج از رکود» سه‌شنبه هفته آینده با حضور رئیس جمهور، تیم اقتصادی دولت و نخبگان و فعالان اقتصادی در مرکز همایش‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران برگزار می‌شود.

به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دولت، در این همایش که با سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی، آغاز می‌شود، وزرای نفت، راه و شهرسازی، صنعت، معدن و تجارت، امور اقتصادی و دارایی، معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی و رئیس کل بانک مرکزی، ضمن تحلیل سیاست‌های اقتصادی دولت، به تشریح و تبیین سیاست‌های اقتصادی دولت برای خروج از رکود در حوزه مربوط به خود می‌پردازند.
براساس این گزارش، در این همایش که با هدف ارائه راهکارهای خروج اقتصاد کشور از رکود برگزار می‌شود، چهره‌های شاخص بخش خصوصی، فعالان صنعتی، ررسای اصناف، بنگاه‌های بزرگ اقتصادی، اقتصاددانان، مدیران ارشد دولتی و مدیران و اصحاب رسانه‌ای کشور به عنوان مهمان ویژه حضور دارند.http://iqna.ir/fa/News/1436919

 

  
  صفحه اصلی 
  سخنان رهبري 
اخبار  
مقالات  
پژوهشها  
کتاب‌هاو پایان‌نامه‌ها 
اصطلاحات  
احاديث  
  حکايات و ضرب المثل‌ها  
   پايگاههاي پژوهشي  
گالری عکس  
ارتباط با ما  
 
 
1. الامام علي (ع): تَعَرَّضُوا لِلتِّجاراتِ، فَاِنَّ لَکُمْ فيها غِنيً عَمّا في اَيْدِي النّاسِ وَ اِنَّ اللهَ يُحِبُّ المُحْتَرِفَ الْاَمينَ.
امام علي عليه‌السلام فرمود: به کارهاي تجاري بپردازيد که بازرگاني، شما را از مال ديگران بي‌نياز مي‌کند. خداوند پيشه‌ور درستکار را دوست دارد.
(وسايل الشيعه، ج 22)
و..
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.