بازگرداندن امید و آرامش به جامعه با همراهی فعالان رسانه‌ای میسر شد

وزیر اقتصاد در پیامی به‌مناسبت روز خبرنگار تصریح کرد: بازگرداندن امید و آرامش به جامعه با فعالان رسانه‌ای میسر شد.

به نقل از روابط‌عمومی وزارت امور اقتصادی و دارایی، در پیام علی‌طیب‌نیا، به مناسبت روز خبرنگار آمده است:

حرمت، ارزش و قداست قلم آنگاه که نگارش گر حقایق و روایت کننده واقعیت هاست بیشتر عیان می شود و این تنها در مقام خبر و اطلاع رسانی است که نمود می یابد. در طول همه سالهای پرفراز و نشیب پس از انقلاب چه در ثبت و ضبط وقایع منجر به پیروزی انقلاب،چه در ایام دفاع مقدس چه در روزهای سخت وقوع بلایای طبیعی و چه در روزهای شیرین پیروزی ها و موفقیت های ملت بزرگ ایران اسلامی خود شاهد تلاش بی بدیل فعالان عرصه خبر و اطلاع رسانی بوده ام آنهایی که امروز به واقع مصداق زبان گویا و فریاد رسای ملتند. به این بهانه می خواهم بگویم که اعتقاد راسخ دارم اگر امروز و پس از گذشت یکسال از استقرار دولت تدبیر و امید شاهد موفقیت ها و دستاوردهای خوب و امید بخشی از سوی دولت یازدهم هستیم یکی از ارکان و عوامل اصلی آن رسانه ها و اصحاب سخت کوش آن هستند. همراهی کم نظیر اصحاب رسانه برای بازگرداند آرامش و امید به جامعه،کمک به شفاف سازی و جلوگیری از ویژه خواری ها،ارایه اطلاعات واقعی و صادقانه به مردم و بازگرداندن امور به محور عقلانیت که همه و همه جزء اصول دولت یازدهم بوده و هست انکار نشدنی است. من در اینجا از این فرصت استفاده می کنم و ضمن بزرگداشت یاد و خاطره همه شهدای عرصه اطلاع رسانی به ویژه شهید علیرضا صارمی ، این روز را به همه فعالین، دست اندرکاران و اصحاب رسانه اعم از نوشتاری،دیداری و شنیداری تبریک عرض نموده و از صمیم قلب برایشان آرزوی موفقیت می کنم. همچنین تبریک ویژه ای نیز خدمت فعالان رسانه ای حوزه اقتصاد اعم از موافقین و منتقدین عرض می کنم که در سال نخست فعالیت دولت یازدهم با اطلاع رسانی به هنگام خود دولت را در این مسیر پرفراز و نشیب همیاری نمودند تا امروز شاهد ایجاد حس خوب آرامش و اعتماد توام با امید و خوشبینی نسبت به آینده در جامعه باشیم.

هر چند بر این این باورم که بزرگداشت و قدردانی از زحمات شما در یک روز و یک پیام نمی گنجد اما بر خود فرض دانستم بدین وسیله مکنونات قلبی خود را نسبت به شما ابراز دارم .


http://iqna.ir/fa/News/1437226

 

  
  صفحه اصلی 
  سخنان رهبري 
اخبار  
مقالات  
پژوهشها  
کتاب‌هاو پایان‌نامه‌ها 
اصطلاحات  
احاديث  
  حکايات و ضرب المثل‌ها  
   پايگاههاي پژوهشي  
گالری عکس  
ارتباط با ما  
 
 
1. الامام علي (ع): تَعَرَّضُوا لِلتِّجاراتِ، فَاِنَّ لَکُمْ فيها غِنيً عَمّا في اَيْدِي النّاسِ وَ اِنَّ اللهَ يُحِبُّ المُحْتَرِفَ الْاَمينَ.
امام علي عليه‌السلام فرمود: به کارهاي تجاري بپردازيد که بازرگاني، شما را از مال ديگران بي‌نياز مي‌کند. خداوند پيشه‌ور درستکار را دوست دارد.
(وسايل الشيعه، ج 22)
و..
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.