جلسه هیئت‌مدیره اتاق تعاون برای تصویب اساسنامه جدید برگزار می‌شود

جلیلیان از تشکیل جلسه هیئت‌مدیره اتاق تعاون ایران برای تصویب اساسنامه جدید این اتاق در هفته آینده خبر داد.

به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی اتاق تعاون مرکز، محمد جلیلیان، در مورد آخرین وضعیت تطبیق اساسنامه اتاق تعاون با قانون جدید، اظهار داشت: براساس اطلاعاتی که داریم پیش‌نویس اساسنامه جدید توسط هیئت هفت‌نفره آماده و به اتاق واصل شده است تا برای تعیین تکلیف و برآورده شدن مصوبات مجمع این کار انجام شود.

عضو هیئت مدیره اتاق تعاون مرکزی ایران ادامه داد: با توجه به آماده شدن پیش‌نویس اساسنامه و تحقق اهداف بخش تعاون باید سریعا جلسه هیئت مدیره برای تصویب این اساسنامه تشکیل شود، بنابراین هفته آینده جلسه هیئت مدیره به همین منظور تشکیل می‌شود.

جلیلیان ادامه داد: در جلسه هیئت‌مدیره اتاق تعاون در ابتدای مردادماه با توجه به اینکه اصلاحیه اساسنامه چندان مطابق با قانون جدید نبود و تغییرات بسیار زیادی در آن داده شده بود، با تصویب آن مخالفت شد و با نظر اکثریت اعضا مقرر شد که هیئت هفت‌نفره‌ای تشکیل شود که ظرف یک ماه اساسنامه را با توجه به قانون جدید اصلاح کنند.

وی افزود: بعد از تصویب اساسنامه، باید برنامه‌ریزی برای انتخابات هیئت مدیره اتاق تعاون انجام دهد، چون در قانون هم تاکید شده که انتخابات به هیچ عنوان تأخیر نیفتد.

جلیلیان در مورد وضعیت مجمع نظارت بر انتخابات اتاق تعاون گفت:‌ با توجه به انتخاب آقای کلانتری به عنوان نماینده وزارت تعاون و آقای رضویان به عنوان نماینده اتاق تعاون در مجمع نظارت، ترکیب آن کامل شده و نشست‌های هماهنگی هم برگزار کرده‌اند و در حال تدوین برنامه‌هایشان هستند.


http://iqna.ir/fa/News/1441634

 

  
  صفحه اصلی 
  سخنان رهبري 
اخبار  
مقالات  
پژوهشها  
کتاب‌هاو پایان‌نامه‌ها 
اصطلاحات  
احاديث  
  حکايات و ضرب المثل‌ها  
   پايگاههاي پژوهشي  
گالری عکس  
ارتباط با ما  
 
 
1. الامام علي (ع): تَعَرَّضُوا لِلتِّجاراتِ، فَاِنَّ لَکُمْ فيها غِنيً عَمّا في اَيْدِي النّاسِ وَ اِنَّ اللهَ يُحِبُّ المُحْتَرِفَ الْاَمينَ.
امام علي عليه‌السلام فرمود: به کارهاي تجاري بپردازيد که بازرگاني، شما را از مال ديگران بي‌نياز مي‌کند. خداوند پيشه‌ور درستکار را دوست دارد.
(وسايل الشيعه، ج 22)
و..
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.