بیست‌ویکمین همایش ملی «بیمه و توسعه» برگزار می‌شود

بیست‌ویکمین همایش ملی «بیمه و توسعه» آذرماه سال جاری در مرکز همایش‌های صداوسیما برگزار می‌شود.

این همایش در آذر ماه سال 93 با حضور کارشناسان، دست‌اندرکاران، مدیران ارشد، اساتید و دانشجویان صنعت بیمه به مناسبت بزرگداشت روز بیمه (سیزدهم آذر) بر گزار می‌شود.

براساس این گزارش، روز بیمه، پس از پیروزی انقلاب و تصویب قانون اداره امور شرکت‌های بیمه در 13 آبان 1367 توسط بیمه مرکزی ایران به‌عنوان بازوی نظارتی دولت در صنعت بیمه، همین تاریخ به‌عنوان روز بیمه تعیین و از آن سال به بعد در چنین روزی همایشی از طرف آن سازمان هرساله با حضور همه شرکت‌های بیمه برگزار می‌شود که از سال 1386 همایش بیمه و توسعه به پژوهشکده بیمه واگذار شده و هر سال نسبت به سال قبل بر جنبه علمی بودن آن افزوده می شود.

این گزارش می‌افزاید: 13 آذر روز مهمی برای صنعت بیمه ایران محسوب می‌شود زیرا در این روز قانون اداره امور شرکت‌های بیمه به تصویب مجلس شورای اسلامی رسید و به موجب آن چهار شرکت بیمه ایران ، آسیا ، البرز و دانا در بازار کشور فعال شدند.

از عموم علاقمندان دعوت شده است مقالات خود را برای شرکت در همایش با استفاده از امکاناتی که در این سایت تدارک شده است برای دبیرخانه ارسال کرده تا در صورت پذیرش توسط داوران ، در این همایش ارائه شوند.

براساس این گزارش، بررسی عوامل مؤثر بر جذب و نگهداری مشتریان، شناسایی علل نارضایتی مشتریان از صنعت بیمه، تعالی سازمانی و مشتری‌مداری، اخلاق حرفه‌ای و مشتری‌مداری، حاکمیت شرکتی و مشتری‌مداری، نقش کارگزاران، نمایندگان و ارزیابان خسارت در مشتری‌مداری صنعت بیمه و نقش مشتری‌مداری در افزایش وفاداری مشتریان صنعت بیمه از مهم‌ترین محورهای ارسال مقاله به این همایش است.

براساس این گزارش، این همایش به همت پژوهشکده بیمه، روز پنج‌شنبه، 13 آذر 93 در مرکز همایش‌های صداوسیما برگزار می‌شود و مهلت ارسال مقالات تا 10 آبان 93 است.


http://iqna.ir/fa/News/1452725

 

  
  صفحه اصلی 
  سخنان رهبري 
اخبار  
مقالات  
پژوهشها  
کتاب‌هاو پایان‌نامه‌ها 
اصطلاحات  
احاديث  
  حکايات و ضرب المثل‌ها  
   پايگاههاي پژوهشي  
گالری عکس  
ارتباط با ما  
 
 
1. الامام علي (ع): تَعَرَّضُوا لِلتِّجاراتِ، فَاِنَّ لَکُمْ فيها غِنيً عَمّا في اَيْدِي النّاسِ وَ اِنَّ اللهَ يُحِبُّ المُحْتَرِفَ الْاَمينَ.
امام علي عليه‌السلام فرمود: به کارهاي تجاري بپردازيد که بازرگاني، شما را از مال ديگران بي‌نياز مي‌کند. خداوند پيشه‌ور درستکار را دوست دارد.
(وسايل الشيعه، ج 22)
و..
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.