دوره آموزش خبرنگار تحلیلگرِ اقتصادی برگزار می‌شود

دوره آموزش خبرنگار تحلیلگرِ اقتصادی با حضور اساتیدی همانند احمد توکلی و محمد خوش‌چهره توسط مؤسسه طلوع حق برگزار می‌شود.

«آموزش خبرنگار تحلیلگرِ اقتصادی»، نام دوره‌ای است که توسط موسسه طلوع حق طراحی شده و علاقمندان می‌توانند با مراجعه به سایت موسسه طلوع حق برای شرکت در این دوره ثبت نام کنند.

بر اساس این گزارش، این مؤسسه اعلام کرده است که کمبود نیروی خبرنگار ارزشی در زمینه اقتصاد، یک خلأ جدی است که سایت‌ها و خبرگزاری‌های ارزشی با آن دست به گریبان‌اند. مؤسسه طلوع حق در نظر دارد در راستای آموزش و تربیت خبرنگاران اقتصادیِ متعهد اقدام به برگزاری یک دوره تخصصی با عنوان دوره آموزش خبرنگار تحلیلگر اقتصادی کند.

این گزارش می‌افزاید: این دوره 60 ساعت و در مدت 10 هفته برگزار خواهد شد و در آن اساتید برجسته اقتصاد و رسانه تدریس خواهند کرد. اساتیدی همچون حسین صمصامی، احمد توکلی، محمد خوش‌چهره، مسعود میرکاظمی، عادل پیغامی، حجت‌الله عبدالملکی، امیر سیاح، مدیر گروه اقتصاد شبکه یک و محمد‌کاظم انبارلویی، سردبیر روزنامه رسالت در این دوره تدریس خواهند کرد.

این گزارش حاکیست، دانشجویان این دوره در دو زمینه «رسانه و خبرنگاری» و «مسائل اقتصادی» آموزش‌های لازم را خواهند دید. علاقمندان تا 15 آبان فرصت دارند تا با مراجعه به وب سایت موسسه طلوع حق (toluehagh.ir) نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند. گفتنی است دانشجویان اقتصاد و رسانه، برای شرکت در این دوره از 25% تخفیف برخوردار خواهند بود.


http://iqna.ir/fa/News/1461841

 

  
  صفحه اصلی 
  سخنان رهبري 
اخبار  
مقالات  
پژوهشها  
کتاب‌هاو پایان‌نامه‌ها 
اصطلاحات  
احاديث  
  حکايات و ضرب المثل‌ها  
   پايگاههاي پژوهشي  
گالری عکس  
ارتباط با ما  
 
 
1. الامام علي (ع): تَعَرَّضُوا لِلتِّجاراتِ، فَاِنَّ لَکُمْ فيها غِنيً عَمّا في اَيْدِي النّاسِ وَ اِنَّ اللهَ يُحِبُّ المُحْتَرِفَ الْاَمينَ.
امام علي عليه‌السلام فرمود: به کارهاي تجاري بپردازيد که بازرگاني، شما را از مال ديگران بي‌نياز مي‌کند. خداوند پيشه‌ور درستکار را دوست دارد.
(وسايل الشيعه، ج 22)
و..
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.