همایش ملی «ارتقای سلامت اداری و مبارزه با فساد» برگزار می‌شود

همایش ملی «ارتقای سلامت اداری و مبارزه با فساد» هفته آینده با حضور سران قوای سه‌گانه و مسئولان عالی‌رتبه، کارشناسان، فعالان بخش خصوصی، اساتید دانشگاه و حوزه و اصحاب رسانه در تهران برگزار می‌شود.

به نقل از پایگاه‌ اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری دولت، کاظم پالیزدار، دبیر این همایش از برگزاری نشست خبری این همایش با حضور ایشان و وزیر دادگستری به‌عنوان رئیس شورای سیاست‌گذاری همایش در روز چهارشنبه هفته جاری خبر داد.
وی موضوع این نشست مطبوعاتی را تشریح اهداف و محورهای همایش ملی «ارتقای سلامت اداری و مبارزه با فساد» اعلام نمود و افزود: حجت‌الاسلام و المسلمین پورمحمدی در این جلسه پاسخگوی سوالات خبرنگاران داخلی و خارجی خواهند بود.
به گفته مشاور معاون اول رئیس جمهور و رئیس دبیرخانه ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی، اعتماد‌سازی در بین مردم از وجود اراده حاکمیت در مبارزه با فساد، ایجاد اطمینان در میان فعالان اقتصادی از وجود محیطی امن و کارا برای فعالیت‌های سالم اقتصادی و پیام هشدار به متخلفین در برخورد قاطع حاکمیت با اقدامات سوء آن‌ها از جمله مهم‌ترین اهداف این همایش است.
دبیر همایش ملی ارتقای سلامت اداری و مبارزه با فساد زمان برگزاری این همایش را 17 آذر ماه عنوان و تأکید کرد: تشریح عملکرد و اقدامات دستگاه‌های اجرایی، تقنینی و قضایی از دیگر اهداف برگزاری این همایش است.
بر اساس این گزارش نشست خبری وزیر دادگستری روز چهارشنبه 12 آذر ماه در محل وزارت دادگستری با حضور خبرنگاران داخلی و خارجی برگزار خواهد شد.
همایش ملی ارتقای سلامت اداری و مبارزه با فساد قرار است در تاریخ 17 آذر ماه با حضور سران قوا و مسئولان ارشد کشوری و کارشناسان، استید دانشگاه و صاحب‌نظران در سالن اجلاس سران تهران برگزار شود.

http://iqna.ir/fa/News/2613911

 

  
  صفحه اصلی 
  سخنان رهبري 
اخبار  
مقالات  
پژوهشها  
کتاب‌هاو پایان‌نامه‌ها 
اصطلاحات  
احاديث  
  حکايات و ضرب المثل‌ها  
   پايگاههاي پژوهشي  
گالری عکس  
ارتباط با ما  
 
 
1. الامام علي (ع): تَعَرَّضُوا لِلتِّجاراتِ، فَاِنَّ لَکُمْ فيها غِنيً عَمّا في اَيْدِي النّاسِ وَ اِنَّ اللهَ يُحِبُّ المُحْتَرِفَ الْاَمينَ.
امام علي عليه‌السلام فرمود: به کارهاي تجاري بپردازيد که بازرگاني، شما را از مال ديگران بي‌نياز مي‌کند. خداوند پيشه‌ور درستکار را دوست دارد.
(وسايل الشيعه، ج 22)
و..
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.