نشست «اقتصاد اسلامی» فردا برگزار می‌شود

نشست «اقتصاد اسلامی» با موضوع اقتصاد مقاومتی، فردا در دانشگاه علوم اقتصادی برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام والمسلمین غلامعلی معصومی‌نیا، نماینده ولی فقیه در دانشگاه علوم اقتصادی و دبیر نشست «اقتصاد اسلامی»، از برگزاری این نشست در روز شنبه، 15 آذرماه خبر داد و گفت: این نشست با موضوع اقتصاد مقاومتی برگزار می‌شود و جمعی از اساتید اقتصاد اسلامی در آن به ایراد سخنرانی خواهند پرداخت.

وی افزود: این نشست به همت نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه علوم اقتصادی برگزار خواهد شد و حجت‌الاسلام والمسلمین سیدحسین میرمعزی، حسین عیوضلو و مسعود درخشان، از جمله افراد حاضر در این نشست خواهند بود.

معصومی‌نیا اظهار کرد: این نشست از ساعت 8 صبح آغاز و تا ساعت 16 ادامه خواهد یافت و هر استاد، 2 ساعت زمان برای ارائه خواهند داشت.

وی در پایان عنوان کرد: این نشست در سالن فرهیختگان دانشگاه علوم اقتصادی، به نشانی خیابان سمیه، بین نجات‌اللهی و قرنی برگزار می‌شود.


http://iqna.ir/fa/News/2615116

 

  
  صفحه اصلی 
  سخنان رهبري 
اخبار  
مقالات  
پژوهشها  
کتاب‌هاو پایان‌نامه‌ها 
اصطلاحات  
احاديث  
  حکايات و ضرب المثل‌ها  
   پايگاههاي پژوهشي  
گالری عکس  
ارتباط با ما  
 
 
1. الامام علي (ع): تَعَرَّضُوا لِلتِّجاراتِ، فَاِنَّ لَکُمْ فيها غِنيً عَمّا في اَيْدِي النّاسِ وَ اِنَّ اللهَ يُحِبُّ المُحْتَرِفَ الْاَمينَ.
امام علي عليه‌السلام فرمود: به کارهاي تجاري بپردازيد که بازرگاني، شما را از مال ديگران بي‌نياز مي‌کند. خداوند پيشه‌ور درستکار را دوست دارد.
(وسايل الشيعه، ج 22)
و..
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.