پایگاه اینترنتی مرکز تحقیقات اقتصاد اسلامی راه‌اندازی شد

پایگاه اینترنتی مرکز تحقیقات اقتصاد اسلامی با هدف اشاعه و گسترش پژوهش‌های بنیادی، کاربردی و توسعه‌ای در حوزه اقتصاد اسلامی، در دانشگاه شهید بهشتی(ره) راه‌اندازی شد.

به نقل از پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی، مرکز تحقیقات اقتصاد اسلامی دانشکده علوم اقتصادی و سیاسی دانشگاه شهید بهشتی با هدف اشاعه و گسترش پژوهش‌های بنیادی، کاربردی و توسعه‌ای در حوزه اقتصاد اسلامی در راستای پاسخگویی به نیازهای جامعه دانشگاهی و اقتصادی در سطوح داخلی، منطقه ای و بین المللی پدید آمده است.

گرچه مجوز اولیه این مرکز تحت عنوان مرکز تحقیقات اقتصادی در سال 1368 از وزارت علوم اخذ گردید، اما این مرکز تا اواخر سال 1390 عملاً غیرفعال بود. با تلاش جمعی از اساتید دانشکده این مرکز دوباره تحت عنوان"مرکز تحقیقات اقتصاد اسلامی" احیاء گردید.

در کتابخانه تخصصی این مرکز شمار زیادی کتاب در زمینه اقتصاد اسلامی موجود است که می‌تواند برای محققین و دانشجویان این حوزه قابل استفاده باشد.

لازم به اشاره است که به تازگی پایگاه اینترنتی این مرکز افتتاح شده است که البته در حال تکمیل می‌باشد. علاقمندان جهت آشنایی بیشتر می‌توانند به این پایگاه به نشانی http://ierc.sbu.ac.ir مراجعه نمایند.


http://iqna.ir/fa/News/2615509

 

  
  صفحه اصلی 
  سخنان رهبري 
اخبار  
مقالات  
پژوهشها  
کتاب‌هاو پایان‌نامه‌ها 
اصطلاحات  
احاديث  
  حکايات و ضرب المثل‌ها  
   پايگاههاي پژوهشي  
گالری عکس  
ارتباط با ما  
 
 
1. الامام علي (ع): تَعَرَّضُوا لِلتِّجاراتِ، فَاِنَّ لَکُمْ فيها غِنيً عَمّا في اَيْدِي النّاسِ وَ اِنَّ اللهَ يُحِبُّ المُحْتَرِفَ الْاَمينَ.
امام علي عليه‌السلام فرمود: به کارهاي تجاري بپردازيد که بازرگاني، شما را از مال ديگران بي‌نياز مي‌کند. خداوند پيشه‌ور درستکار را دوست دارد.
(وسايل الشيعه، ج 22)
و..
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.