«بانکداری اسلامی؛ مبانی نظری، تجارب عملی» کتاب منتخب حوزه پولی و بانکی شد

یئت داوران مراسم بزرگداشت هفته پژوهش و فناوری در پژوهشکده پولی و بانکی، کتاب «بانکداری اسلامی؛ مبانی نظری، تجارب عملی» نوشته سیدعباس موسویان و حسین میسمی را به عنوان کتاب منتخب حوزه پولی و بانکی برگزیدند.

به نقل از پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی، هیئت داوران چهارمین مراسم بزرگداشت هفته پژوهش و فناوری که به همت پژوهشکده پولی و بانکی برگزار گردید، کتاب «بانکداری اسلامی؛ مبانی نظری، تجارب عملی» تألیف حجت‌الاسلام والمسلمین سیدعباس موسویان و حسین میسمی را به عنوان کتاب منتخب حوزه پولی و بانکی برگزید.

هیئت داوران چهارمین مراسم بزرگداشت هفته پژوهش و فناوری پس از بررسی نتایج داوری اولیه آثار تألیفی و نیز مستندات پژوهشگران و مدیران پژوهشی، در مورد برگزیدن مدیران پژوهشی، پژوهشگران و آثار منتخب، رای خود را به شرح ذیل اعلام نمود:

هیئت داوران، کتاب «بانکداری اسلامی؛ مبانی نظری، تجارب عملی» تألیف حجت‌الاسلام والمسلین سیدعباس موسویان و جناب آقای حسین میسمی را به عنوان کتاب منتخب حوزه پولی و بانکی برگزید.

همچنین هیئت داوران، آثار منتخب حوزه بانکی را به شرح ذیل برگزید:

1. مقاله مشترک آقایان فرهاد خداداد کاشی و محمدرضا حاجیان در فصلنامه تحقیقات مدلسازی اقتصادی با عنوان «محاسبه قدرت بازاری در صنعت بانکداری ایران طی سال‌های 1389-1380»

2. مقاله مشترک آقایان رضا دریائی و مصطفی کربلائی‌آقازاده در مجله مطالعات حقوقی دانشگاه شیراز با عنوان «ماهیت حقوقی سپرده‌گذاری نزد بانک‌ها»

لازم به اشاره است که کتاب «بانکداری اسلامی؛ مبانی نظری، تجارب عملی» با شمارگان 1000 نسخه و با بهای 350000 ریال توسط انتشارات پژوهشکده پولی و بانکی در تابستان 1393 به چاپ رسیده است.

http://iqna.ir/fa/News/2621884

 

  
  صفحه اصلی 
  سخنان رهبري 
اخبار  
مقالات  
پژوهشها  
کتاب‌هاو پایان‌نامه‌ها 
اصطلاحات  
احاديث  
  حکايات و ضرب المثل‌ها  
   پايگاههاي پژوهشي  
گالری عکس  
ارتباط با ما  
 
 
1. الامام علي (ع): تَعَرَّضُوا لِلتِّجاراتِ، فَاِنَّ لَکُمْ فيها غِنيً عَمّا في اَيْدِي النّاسِ وَ اِنَّ اللهَ يُحِبُّ المُحْتَرِفَ الْاَمينَ.
امام علي عليه‌السلام فرمود: به کارهاي تجاري بپردازيد که بازرگاني، شما را از مال ديگران بي‌نياز مي‌کند. خداوند پيشه‌ور درستکار را دوست دارد.
(وسايل الشيعه، ج 22)
و..
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.