مجله الکترونیکی «اقتصاد مقاومتی»

پورتال بانکداری اسلامی پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی به مناسبت اولین سالگرد ابلاغ سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی از سوی رهبر معظم انقلاب، مجله الکترونیکی «اقتصاد مقاومتی» را در اختیار مخاطبان قرار داده است.

به نقل از پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی، پیروی از الگوی علمی و بومی برآمده از فرهنگ انقلابی و اسلامی، عامل شکست و عقب‌نشینی دشمن در جنگ تحمیلی اقتصادی علیه ملت ایران خواهد شد، همچنین اقتصاد مقاومتی خواهد توانست در بحران‌های رو به افزایش جهانی، الگویی الهام‌بخش از نظام اقتصادی اسلام را عینیت بخشد و زمینه و فرصت مناسب را برای نقش آفرینی مردم و فعالان اقتصادی در تحقق حماسه اقتصادی فراهم کند.

به مناسبت ۲۹ بهمن ماه، اولین سالگرد ابلاغ سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی از سوی رهبر عظیم‌الشان انقلاب حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (مدظله‌العالی)، پورتال بانکداری اسلامی بر اساس مطالب منتشر شده در این سامانه، مجله الکترونیکی «اقتصاد مقاومتی» را جهت استفاده مخاطبین محترم ارائه می‌دهد.

http://iqna.ir/fa/News/2880253

 

  
  صفحه اصلی 
  سخنان رهبري 
اخبار  
مقالات  
پژوهشها  
کتاب‌هاو پایان‌نامه‌ها 
اصطلاحات  
احاديث  
  حکايات و ضرب المثل‌ها  
   پايگاههاي پژوهشي  
گالری عکس  
ارتباط با ما  
 
 
1. الامام علي (ع): تَعَرَّضُوا لِلتِّجاراتِ، فَاِنَّ لَکُمْ فيها غِنيً عَمّا في اَيْدِي النّاسِ وَ اِنَّ اللهَ يُحِبُّ المُحْتَرِفَ الْاَمينَ.
امام علي عليه‌السلام فرمود: به کارهاي تجاري بپردازيد که بازرگاني، شما را از مال ديگران بي‌نياز مي‌کند. خداوند پيشه‌ور درستکار را دوست دارد.
(وسايل الشيعه، ج 22)
و..
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.