دوره آموزشی «آشنایی با سیاست‌های اقتصاد مقاومتی» برگزار می‌شود

مؤسسه کار و تأمین اجتماعی دوره آموزشی تخصصی «آشنایی با سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی و راهکارهای سازمانی و مدیریتی تحقق آن» را برگزار می‌کند.

به نقل از روابط‌عمومی مؤسسه کار و تأمین اجتماعی، این موسسه، دوره آموزشی تخصصی «آشنایی با سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی و راهکارهای سازمانی و مدیریتی تحقق آن» را برگزار می‌کند.
براساس این گزارش، این برنامه که مخصوص مدیران عالی و میانی وزارت تعاون، کار ورفاه اجتماعی است، فروردین و اردیبهشت ماه سال جاری برگزار می‌شود.
این گزارش می‌افزاید: مهم‌ترین اهداف برگزاری این دوره تخصصی، آشنایی با مفهوم، ضرورت و رویکردهای اقتصاد مقاومتی و سیاست‌های کلی مربوط به این بخش و راهکارهای تحقق و اجرایی کردن آن‌ها به منظور بهبود وضعیت کشور و توسعه مدل ذهنی مدیران برای اجرای مؤثر سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی است.
علاقه‌مندان می‌توانند جهت ثبت نام به آدرس اینترنتی این موسسه، به نشانی LSSI.IR مراجعه کنند.


http://www.iqna.ir/fa/News/1390966

 

  
  صفحه اصلی 
  سخنان رهبري 
اخبار  
مقالات  
پژوهشها  
کتاب‌هاو پایان‌نامه‌ها 
اصطلاحات  
احاديث  
  حکايات و ضرب المثل‌ها  
   پايگاههاي پژوهشي  
گالری عکس  
ارتباط با ما  
 
 
1. الامام علي (ع): تَعَرَّضُوا لِلتِّجاراتِ، فَاِنَّ لَکُمْ فيها غِنيً عَمّا في اَيْدِي النّاسِ وَ اِنَّ اللهَ يُحِبُّ المُحْتَرِفَ الْاَمينَ.
امام علي عليه‌السلام فرمود: به کارهاي تجاري بپردازيد که بازرگاني، شما را از مال ديگران بي‌نياز مي‌کند. خداوند پيشه‌ور درستکار را دوست دارد.
(وسايل الشيعه، ج 22)
و..
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.