آغاز ثبت‌نام دوره‌های اقتصادی «به سوی تمدن اسلامی»

ثبت‌نام سومین دوره از مجموعه دوره‌های «به سوی تمدن اسلامی» در قالب دوره آموزشی بهار 93 موسسه «طلوع» آغاز شد.

ثبت‌نام سومین دوره از مجموعه دوره‌های «به سوی تمدن اسلامی»، در قالب دوره آموزشی بهار 93 موسسه «طلوع» آغاز شد. متقاضیان شرکت در دوره‌ها می‌توانند به دو صورت حضوری و مجازی ثبت نام کرده و از جلسات کلاس استفاده کنند.
براساس این گزارش، تاریخ شروع دوره‌ها از هفته اول اردیبهشت 93 بوده و آخرین مهلت ثبت‌نام در دوره‌های حضوری، 30 فروردین ماه 1393 است.
این گزارش می‌افزاید: کلاس‌های درس «اقتصاد مقاومتی(2)» که توسط عادل پیغامی، عضو هیئت‌علمی دانشگاه امام صادق(ع) ارائه می‌شود، چهار جلسه است که روزهای چهارشنبه، از ساعت 18 تا 19:30 برگزار می‌شود.
همچنین، کلاس‌های درس «راه‌های عملی اقتصاد بدون ربا» که توسط حسین صمصامی ارائه می‌شود نیز چهار جلسه است که در روزهای شنبه از ساعت 16:30 تا 18 برگزار می‌شود.
لازم به ذکر است، محل برگزای این کلاس‌ها، خیابان فلسطین، نرسیده به خیابان انقلاب، پلاک 340 ، واحد7 و 8 است و علاقمندان جهت مشاهده و ثبت‌نام در دوره‌های فصل بهار 93 می‌توانند به پایگاه اطلاع‌رسانی این موسسه به نشانی toluehagh.ir مراجعه کنند.


http://www.iqna.ir/fa/News/1392475

 

  
  صفحه اصلی 
  سخنان رهبري 
اخبار  
مقالات  
پژوهشها  
کتاب‌هاو پایان‌نامه‌ها 
اصطلاحات  
احاديث  
  حکايات و ضرب المثل‌ها  
   پايگاههاي پژوهشي  
گالری عکس  
ارتباط با ما  
 
 
1. الامام علي (ع): تَعَرَّضُوا لِلتِّجاراتِ، فَاِنَّ لَکُمْ فيها غِنيً عَمّا في اَيْدِي النّاسِ وَ اِنَّ اللهَ يُحِبُّ المُحْتَرِفَ الْاَمينَ.
امام علي عليه‌السلام فرمود: به کارهاي تجاري بپردازيد که بازرگاني، شما را از مال ديگران بي‌نياز مي‌کند. خداوند پيشه‌ور درستکار را دوست دارد.
(وسايل الشيعه، ج 22)
و..
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.