دومین همایش «مدیریت جهادی» برگزار می‌شود

دبیر اجرایی دومین همایش «مدیریت جهادی» از برگزاری این همایش در مردادماه سال جاری خبر داد و 11 محور این همایش را اعلام کرد.

به نقل از دبیرخانه دومین همایش «مدیریت جهادی»، ذبیح‌الله زارع، دبیر اجرایی دومین همایش «مدیریت جهادی» از برگزاری این همایش در مردادماه سال جاری خبر داد و محورهای این همایش را در 11 بند اعلام کرد.
براساس این گزارش، «مدیریت جهادی و اقتصاد مقاومتی»، «مدیریت جهادی و مدیریت منابع انسانی»، «مدیریت جهادی و الگوهای مدیریت غربی»، «فرهنگ و مدیریت جهادی»، «اسناد فرادست ملی و مدیریت جهادی»، «نقش مدیریت جهادی در چشم انداز ۱۴۰۴ ایران اسلامی» و «مدیریت جهادی و الگویی اسلامی – ایرانی پیشرفت» مهم‌ترین محورهای این همایش را تشکیل می‌دهند.
این گزارش می‌افزاید: «مدیریت جهادی در آیینه انقلاب اسلامی ایران»، «مدیریت جهادی در دوران دفاع مقدس»، «مدیران جهادی (شاخص‌ها و شایستگی‌ها)» و «مدل‌ها، ابزارها و مکانیزم‌های اشاعه و توسعه مدیریت جهادی» دیگر محورهای این همایش هستند.
براساس این گزارش، علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به دبیرخانه این همایش به آدرس تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از میرداماد، خیابان زیبا، پلاک 46 واحد 8 مراجعه کرده و یا با شماره‌های 22898536 و 22898535 تماس حاصل کنند.
گفتنی است که رویکرد محورهای اولین همایش که در سال گذشته برگزار شد، بررسی ابعاد و مفاهیم اولیه مدیریت جهادی بود و امسال با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری، به اهمیت مدیریت جهادی به طور تخصصی‌تر و کاربردی‌تر پرداخته شده است.

http://www.iqna.ir/fa/News/1394744

 

  
  صفحه اصلی 
  سخنان رهبري 
اخبار  
مقالات  
پژوهشها  
کتاب‌هاو پایان‌نامه‌ها 
اصطلاحات  
احاديث  
  حکايات و ضرب المثل‌ها  
   پايگاههاي پژوهشي  
گالری عکس  
ارتباط با ما  
 
 
1. الامام علي (ع): تَعَرَّضُوا لِلتِّجاراتِ، فَاِنَّ لَکُمْ فيها غِنيً عَمّا في اَيْدِي النّاسِ وَ اِنَّ اللهَ يُحِبُّ المُحْتَرِفَ الْاَمينَ.
امام علي عليه‌السلام فرمود: به کارهاي تجاري بپردازيد که بازرگاني، شما را از مال ديگران بي‌نياز مي‌کند. خداوند پيشه‌ور درستکار را دوست دارد.
(وسايل الشيعه، ج 22)
و..
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.