دومین نشست اتحادیه تجار و بازرگانان جهان اسلام در تهران برگزار می‌شود

دومین نشست اتحادیه تجار و بازرگانان جهان اسلام با هدف تهیه اساسنامه و تصویب آن از سوی اعضاء اتحادیه، در تهران برگزار خواهدشد.

در حاشیه اولین نشست اتحادیه تجار و بازرگانان جهان اسلام مقرر شد تا دومین نشست این اتحادیه، دی‌ماه سال جاری و همزمان با هفته وحدت در تهران برگزار خواهدشد.

بر اساس این گزارش، دومین نشست اتحادیه تجار و بازرگانان جهان اسلام با هدف تهیه اساسنامه و تصویب آن از سوی اعضاء اتحادیه، برگزار خواهدشد.

یادآور می‌شود؛ اولین نشست اتحادیه تجار و بازرگانان جهان اسلام، با حضور اکبر ترکان، مشاور رئیس جمهور، مسعود سلطانی‌فر، رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و تجار و بازرگانان بیش از 20 کشور دنیا از صبح امروز شنبه 12 اردیبهشت به مدت دو روز در جزیره کیش برگزار شده است.

از جمله برنامه‌های این نشست می‌توان به تشکیل سه پنل تخصصی در حوزه‌های پولی، بانکی، مالی، صنعت، معدن و تجارت و توریسم در روز اول اشاره کرد؛ همچنین در روز دوم اجلاس تدوین اهداف شورای مناطق آزاد که در سند چشم‌انداز تعریف شده، در دستور کار قرار خواهدگرفت.
http://www.iqna.ir/fa/News/1402321

 

  
  صفحه اصلی 
  سخنان رهبري 
اخبار  
مقالات  
پژوهشها  
کتاب‌هاو پایان‌نامه‌ها 
اصطلاحات  
احاديث  
  حکايات و ضرب المثل‌ها  
   پايگاههاي پژوهشي  
گالری عکس  
ارتباط با ما  
 
 
1. الامام علي (ع): تَعَرَّضُوا لِلتِّجاراتِ، فَاِنَّ لَکُمْ فيها غِنيً عَمّا في اَيْدِي النّاسِ وَ اِنَّ اللهَ يُحِبُّ المُحْتَرِفَ الْاَمينَ.
امام علي عليه‌السلام فرمود: به کارهاي تجاري بپردازيد که بازرگاني، شما را از مال ديگران بي‌نياز مي‌کند. خداوند پيشه‌ور درستکار را دوست دارد.
(وسايل الشيعه، ج 22)
و..
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.