بیست‌و‌چهارمین همایش سالانه «سیاست‌های پولی و ارزی» برگزار می‌شود

بیست و چهارمین همایش سالانه سیاست‌های پولی و ارزی با هدف گردهمایی مدیران بانکی، کارشناسان، صاحبنظران و فرهیختگان حوزه اقتصاد پولی و بانکی جهت بررسی موضوعات و چالش‌های اقتصادی کشور خردادماه امسال برگزار می‌شود.
بر اساس این گزارش، این همایش با محوریت چارچوب سیاست‌¬ پولی و الزامات خروج از رکود تورمی در 25 و 26 خردادماه 1393در سالن اجلاس سران و با سخنرانی علی‌ طیب‌نیا وزیر اقتصاد، ولی‌الله سیف رئیس کل بانک مرکزی و مسعود نیلی مشاور اقتصادی رئیس جمهور برگزار ‌می‌شود.
یادآور می‌شود؛ موضوعات این همایش در چهار محور الگوی مناسب سیاستگذاری پولی، استراتژی مناسب خروج از رکود، اصلاح نظام بانکی و تامین مالی تولید دسته‌بندهی شده است و آخرین مهلت ارسال مقالات به دبیرخانه همایش روز چهارشنبه 24 اردیبهشت‌ماه خواهدبود.
علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در همایش به پایگاه اطلاع‌رسانی همایش به نشانی www.mbri.ac.ir مراجعه نمایند.

http://iqna.ir/fa/News/1406034

 

  
  صفحه اصلی 
  سخنان رهبري 
اخبار  
مقالات  
پژوهشها  
کتاب‌هاو پایان‌نامه‌ها 
اصطلاحات  
احاديث  
  حکايات و ضرب المثل‌ها  
   پايگاههاي پژوهشي  
گالری عکس  
ارتباط با ما  
 
 
1. الامام علي (ع): تَعَرَّضُوا لِلتِّجاراتِ، فَاِنَّ لَکُمْ فيها غِنيً عَمّا في اَيْدِي النّاسِ وَ اِنَّ اللهَ يُحِبُّ المُحْتَرِفَ الْاَمينَ.
امام علي عليه‌السلام فرمود: به کارهاي تجاري بپردازيد که بازرگاني، شما را از مال ديگران بي‌نياز مي‌کند. خداوند پيشه‌ور درستکار را دوست دارد.
(وسايل الشيعه، ج 22)
و..
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.