هشتمین نمایشگاه «بورس، بانک و بیمه» از فردا آغاز می‌شود

هشتمین نمایشگاه تخصصی «بورس، بانک و بیمه» از فردا، یکشنبه ۱۸ خرداد ۹۳ به مدت چهار روز برگزار می شود.

به نقل از روابط‌عمومی سازمان بورس و اوراق بهادار، حسن قالیباف‌اصل، مدیرعامل این سازمان اظهار کرد: هشتمین نمایشگاه تخصصی «بورس، بانک و بیمه» از فردا، یکشنبه 18 خرداد 93 به مدت چهار روز برگزار می شود.

وی افزود: نمایشگاه «بورس، بانک و بیمه» فرصتی برای فعالان بازار سرمایه است تا فارغ از دغدغه‌هایی که در بازار دارند، دست‌آوردهای خود را در نمایشگاه ارایه دهند.
قالیباف تصریح کرد: هر سال حداقل چند دستاورد جدید در نمایشگاه رونمایی و ارایه شده و به طور قطع امسال هم این نمایشگاه جذابیت های بیشتری برای سرمایه گذاران دارد. به علاوه این روزها زمانی است که آموزش های زیادی از طریق نهادهای بازار سرمایه در اختیار اهالی بازار سرمایه قرار داده می شود و به نظرم فرصت خوبی است که بازار سرمایه دستاوردهای خود را به جامعه ارایه کند.

براساس این گزارش، هشتمین نمایشگاه بین‌المللی «بورس، بانک و بیمه» با شعار «فاینکس، یک رویداد و صدها فرصت سرمایه گذاری» در روزهای 18 تا 21 خردادماه جاری با حضور 350 شرکت داخلی و خارجی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.

علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانند به سایت اختصاصی نمایشگاه به نشانی WWW.IRANFINEX.COM مراجعه کنند.


http://www.iqna.ir/fa/News/1414770

 

  
  صفحه اصلی 
  سخنان رهبري 
اخبار  
مقالات  
پژوهشها  
کتاب‌هاو پایان‌نامه‌ها 
اصطلاحات  
احاديث  
  حکايات و ضرب المثل‌ها  
   پايگاههاي پژوهشي  
گالری عکس  
ارتباط با ما  
 
 
1. الامام علي (ع): تَعَرَّضُوا لِلتِّجاراتِ، فَاِنَّ لَکُمْ فيها غِنيً عَمّا في اَيْدِي النّاسِ وَ اِنَّ اللهَ يُحِبُّ المُحْتَرِفَ الْاَمينَ.
امام علي عليه‌السلام فرمود: به کارهاي تجاري بپردازيد که بازرگاني، شما را از مال ديگران بي‌نياز مي‌کند. خداوند پيشه‌ور درستکار را دوست دارد.
(وسايل الشيعه، ج 22)
و..
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات سازمان صدا و سیما است.