دولت باید به مبانی اعتقادی و آسایش مردم توجه کند،همدلی و همزبانی دولت و مجلس لازمه تحقق اقتصاد مقاومتی

رئیس فراکسیون اصولگرایان مجلس احترام متقابل را یکی از مهمترین راهکارهای تحقق شعار سال عنوان کرد و گفت: دولت باید به مبانی اعتقادی، فرهنگی و ریشه‌های فکری مردم بیشتر توجه کرده و آسایش مردم را بیشتر مورد نظر قرار دهد.
خبرگزاری فارس: دولت باید به مبانی اعتقادی و آسایش مردم توجه کند/همدلی و همزبانی دولت و مجلس لازمه تحقق اقتصاد مقاومتی

غلامعلی حدادعادل نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس با اشاره به نامگذاری سال 1394 توسط مقام معظم رهبری با عنوان «دولت و ملت، هم‌دلی و هم‌زبانی» اظهارداشت: به نظر من این شعار پشتوانه اقتصاد مقاومتی و لازمه تحقق آن است.

وی با اشاره به اهمیت همکاری دولت و ملت برای تحقق اهداف مهم اقتصاد مقاومتی تصریح کرد: لازمه اجرا و به نتیجه رسیدن اهداف سیاست‌های اقتصاد مقاومتی هم‌زبانی و هم‌دلی دولت و مردم است.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی احترام متقابل را یکی از مهمترین راهکارهای تحقق شعار سال عنوان کرد و افزود: دولت باید به مبانی اعتقادی، فرهنگی و ریشه‌های فکری مردم بیشتر توجه کرده و آسایش مردم را بیش از پیش مورد نظر قرار دهد.

حدادعادل نقش مردم در تحقق شعار سال را یادآورد شد و تصریح‌کرد: مردم نیز باید واقع‌بین باشند و به مشکلات دولت و سختی‌های تحقق برخی اهداف و سیاست‌های کشور توجه کنند.

وی خاطرنشان کرد: این رفتار متقابل درواقع ترکیب آرمان گرایی و واقع بینی است و دولت و ملت در واقع باید در مدار آرمان گرایی و واقع بینی دو سویه قرار گیرند.

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13940108000268

 

  
  صفحه اصلی 
  سخنان رهبري 
اخبار  
مقالات  
پژوهشها  
کتاب‌هاو پایان‌نامه‌ها 
احاديث  
   پايگاههاي پژوهشي  
گالری عکس  
ارتباط با ما  
 
 
1. الامام علي (ع): تَعَرَّضُوا لِلتِّجاراتِ، فَاِنَّ لَکُمْ فيها غِنيً عَمّا في اَيْدِي النّاسِ وَ اِنَّ اللهَ يُحِبُّ المُحْتَرِفَ الْاَمينَ.
امام علي عليه‌السلام فرمود: به کارهاي تجاري بپردازيد که بازرگاني، شما را از مال ديگران بي‌نياز مي‌کند. خداوند پيشه‌ور درستکار را دوست دارد.
(وسايل الشيعه، ج 22)
و..
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز تحقیقات صداوسیما است.