عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی :همدلی ابزار مهمی در خنثی کردن تفرقه افکنی دشمن است

محمدعلی اسفنانی روز پنج شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ضربه زدن به اتحاد میان ملت و حکومت یکی از راه های متعدد آسیب رساندن به نظام جمهوری اسلامی است.

وی اظهار کرد: بنا به تاکید رهبر معظم انقلاب همدلی، همزبانی، یکرنگی و در مجموع وفاق ملی تنها راه مقابله با مشکلات پیش روی کشور است.

تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب در نامگذاری امسال، هر دو گروه مردم و مسوولان را مخاطب قرار داده اند.

وی با بیان این که مردم نمود عینی وحدت میان مسوولان هستند، افزود: در این راستا باید در کنار لزوم حمایت مردم از مسوولان، کارگزاران نظام نیز جایگاه مردم را بدرستی بشناسند و راه های تعامل سازنده با آن ها را بیاموزند.

نماینده مردم فریدن، فریدون شهر، چادگان و بویین میاندشت در مجلس شورای اسلامی همچنین با اشاره به اهمیت اتحاد برای مقابله گروه های تروریستی گفت: اتحاد آحاد جامعه در کنار مسوولان موجب جلوگیری از نفوذ فکری یا فیزیکی دشمنان به خاک کشور می شود.

اسفنانی یادآوری کرد: دامنه فعالیت های مخرب گروه های تندرو در میان گروه های شیعه و سنی آن چنان بالا ست که کشتن مسلمانان غیر هم مسلک خود را مباح می دانند و همین مساله اختلاف افکنی های بزرگ و خطرناک را در خاورمیانه دامن زده است.

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیام نوروزی سال 1394 را همدلی و همزبانی ملت و دولت نامگذاری کردند.

http://www.irna.ir/fa/News/81551797/

 

  
  صفحه اصلی 
  سخنان رهبري 
اخبار  
مقالات  
پژوهشها  
کتاب‌هاو پایان‌نامه‌ها 
احاديث  
   پايگاههاي پژوهشي  
گالری عکس  
ارتباط با ما  
 
 
1. الامام علي (ع): تَعَرَّضُوا لِلتِّجاراتِ، فَاِنَّ لَکُمْ فيها غِنيً عَمّا في اَيْدِي النّاسِ وَ اِنَّ اللهَ يُحِبُّ المُحْتَرِفَ الْاَمينَ.
امام علي عليه‌السلام فرمود: به کارهاي تجاري بپردازيد که بازرگاني، شما را از مال ديگران بي‌نياز مي‌کند. خداوند پيشه‌ور درستکار را دوست دارد.
(وسايل الشيعه، ج 22)
و..
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز تحقیقات صداوسیما است.