مجلس حلقه رابط دولت و مردم است ،دولت برای تحقق شعار سال برنامه‌ریزی کند


عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت با بیان اینکه مجلس حلقه رابط دولت و مردم است، گفت: دولت برای تحقق شعار سال برنامه‌ریزی کند.

اسماعیل جلیلی نماینده مردم مسجدسلیمان و عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به نامگذاری سال 94 به نام «دولت و ملت، همدلی و همزبانی» از سوی مقام معظم رهبری گفت: نامگذاری سال این واقعیت را برای همگان مشخص کرد که دولت و مجلس باید هم‌راستا با یکدیگر حرکت کنند تا گام‌های موثری در کشور برداشته شود.

وی از دولت خواست ضمن شناسایی خواسته‌های مردم توجه به آنها را در دستور کار خود قرار دهد و در همین زمینه خاطرنشان کرد: ملت هم باید ضمن همراهی با دولت اجازه ندهند برخی مسائل بین صفوف دولتمردان و مردم فاصله ایجاد کند.

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت خانه ملت را به عنوان حلقه رابط بین دولت و ملت عنوان کرد و افزود: نمایندگان مجلس از سوی مردم و از نقاط مختلف کشور انتخاب می‌شوند به همین دلیل وکلای ملت می‌توانند حلقه اتصال دولت و مردم باشند، درواقع نمایندگان مجلس به دلیل ارتباط تنگاتنگ خود با مردم امکان بیشتری برای شناسایی دغدغه‌های عموم و انتقال آن به دولت دارند.

جلیلی خانه ملت را جایگاهی مهم توصیف کرد که باید در سال جدید برای تحقق شعار سال بکوشد و در همین زمینه گفت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی در لبیک به فرمان رهبری از تمام تلاش خود برای همدلی و هم‌زبانی دولت و ملت بهره جسته و تلاش خود را برای تحقق شعار سال به کار می‌برد

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13940105000045

 

  
  صفحه اصلی 
  سخنان رهبري 
اخبار  
مقالات  
پژوهشها  
کتاب‌هاو پایان‌نامه‌ها 
احاديث  
   پايگاههاي پژوهشي  
گالری عکس  
ارتباط با ما  
 
 
1. الامام علي (ع): تَعَرَّضُوا لِلتِّجاراتِ، فَاِنَّ لَکُمْ فيها غِنيً عَمّا في اَيْدِي النّاسِ وَ اِنَّ اللهَ يُحِبُّ المُحْتَرِفَ الْاَمينَ.
امام علي عليه‌السلام فرمود: به کارهاي تجاري بپردازيد که بازرگاني، شما را از مال ديگران بي‌نياز مي‌کند. خداوند پيشه‌ور درستکار را دوست دارد.
(وسايل الشيعه، ج 22)
و..
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز تحقیقات صداوسیما است.