همدلی و همزبانی اصلی ترین نیاز کشور برای تقویت اقتدار ملی

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین اصلی‌ترین عامل تقویت اقتدار ملی در کشور را همدلی و همزبانی بین ملت و دولت دانست.

از قزوین غلامرضا حقایق‌پور ، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین شب گذشته ، جمعه در همایش ایثار در همدلی و همزبانی که با محوریت تکریم از مادران و همسران شهدا برگزار شد، به نقش مهم مردم در دفاع مقدس اشاره کرد و اظهار کرد: از نگاه کارشناسان نظامی و سیاسی نظام نوپای جمهوری اسلامی با هیچ منطقی نمی توانست در برابر تهاجم عراق دوام بیاورد اما ملت ایران اسلامی توانست با همدلی و همزبانی نقشی بی بدیل در دفاع از کیان کشور داشته باشد و حماسه ای ماندگار بیافریند.

وی با اشاره به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به نام سال «دولت و ملت، همدلی و همزبانی»، اساس نامگذاری سال 94 را بر مبنای تداوم و پایداری همدلی و همزبانی دانست و افزود: همدلی و همزبانیزمینه ساز پیشرفت و ترقی جمهوری اسلامی ایران خواهد بود.

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان در خصوص ترویج فرهنگ و ایثار و شهادت بیان کرد: اصلی‌ترین نیاز کشور جهت تقویت اقتدار و ملی و وظیفه خطیر بنیاد شهید ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است که تنها با همدلی و همزبانی میان تمام آحاد جامعه محقق خواهد شد.

گفتنی است در پایان این برنامه به نمایندگی از مادران شهدا از حاجیه خانم هاشمیان مادر شهید مرتضی باریک‌بین که در عملیات فتح المبین به مقام بلند شهادت رسیده است تقدیر به عمل آمد.


http://iqna.ir/fa/News/3121230

 

  
  صفحه اصلی 
  سخنان رهبري 
اخبار  
مقالات  
پژوهشها  
کتاب‌هاو پایان‌نامه‌ها 
احاديث  
   پايگاههاي پژوهشي  
گالری عکس  
ارتباط با ما  
 
 
1. الامام علي (ع): تَعَرَّضُوا لِلتِّجاراتِ، فَاِنَّ لَکُمْ فيها غِنيً عَمّا في اَيْدِي النّاسِ وَ اِنَّ اللهَ يُحِبُّ المُحْتَرِفَ الْاَمينَ.
امام علي عليه‌السلام فرمود: به کارهاي تجاري بپردازيد که بازرگاني، شما را از مال ديگران بي‌نياز مي‌کند. خداوند پيشه‌ور درستکار را دوست دارد.
(وسايل الشيعه، ج 22)
و..
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز تحقیقات صداوسیما است.