همدلی و همزبانی زمینه سار اقتدار است/ دولت برای پیشرفت کشور به اقتصاد مقاومتی دل ببندد

رییس کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به این‌که همدلی و همزبانی دولت و ملت در این شرایط بحرانی نیاز کشور است، گفت: انتخابات‌های آینده نیز از مسائلی است که با وحدت و همدلی می‌توان آن‌ها را به اقتدار نظام و ملت ایران در صحنه‌های بین‌المللی تبدیل کرد.

حجت‌الاسلام احمد سالک رییس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به نام‌گذاری امسال توسط رهبر معظم انقلاب به عنوان دولت و ملت؛ همدلی و هزبانی گفت: در طول سال‌هایی که رهبر معظم انقلاب نامگذاری را انجام می‌دهند تجربیات خوبی را کسب کرده‌ایم.

وی با بیان‌ این‌که نام‌گذاری سال‌ها توسط معظم‌له بر اساس دکترین ایشان انتخاب شده است، ابراز داشت: این نام‌گذاری‌ها در این چند سال آثار و برکات ارزشمندی برای کشور و نظام داشته است.

حجت‌الاسلام سالک با اشاره به این‌که همدلی و همزبانی دولت و ملت در این شرایط بحرانی نیاز کشور است، اظهار اشت: نام امسال بی‌تردید مغز مدیریت جهادی است و می‌تواند نقش‌آفرینی بسیار مناسبی را انجام دهد.

رییس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با تأکید بر این‌که امسال با چالش‌های متعددی رو به رو هستیم، تصریح کرد: این چالش‌ها را می‌توانیم با یک همدلی، همزبانی و وحدت واقعی از میان برداریم.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی مسأله مذاکرات هسته‌ای را یکی از این چالش‌ها دانست و افزود:.

وی با تأکید بر این‌که نباید اقتصاد مقاومتی را به فراموشی بسپاریم، ابراز داشت: دولت باید از اقتصاد نفتی فاصله بگیرد و اقتصاد مقاومتی را سرلوحه کار خویش قرار دهد تا به پیشرفت واقعی در این زمینه برسد.

حجت‌الاسلام سالک با اشاره به چگونگی شکل گیری اعتماد متقابل دولت و ملت، اظهار داشت: این امر بستگی به صداقت گفتمان بین دولت و ملت دارد و هر چقدر این گفتمان ناصحانه باشد قدرت آن بالاتر است.

رییس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در پایان با تأکید بر این‌که کشور به این همزبانی نیاز فراوانی دارد، خاطرنشان کرد: ما با این همدلی و همزبانی می‌توانیم د صحنه‌های بین‌المللی نقش خوب و تأثیرگذاری را ایفا کنیم.

http://rasanews.ir/NSite/FullStory/News/?Id=255674

 

  
  صفحه اصلی 
  سخنان رهبري 
اخبار  
مقالات  
پژوهشها  
کتاب‌هاو پایان‌نامه‌ها 
احاديث  
   پايگاههاي پژوهشي  
گالری عکس  
ارتباط با ما  
 
 
1. الامام علي (ع): تَعَرَّضُوا لِلتِّجاراتِ، فَاِنَّ لَکُمْ فيها غِنيً عَمّا في اَيْدِي النّاسِ وَ اِنَّ اللهَ يُحِبُّ المُحْتَرِفَ الْاَمينَ.
امام علي عليه‌السلام فرمود: به کارهاي تجاري بپردازيد که بازرگاني، شما را از مال ديگران بي‌نياز مي‌کند. خداوند پيشه‌ور درستکار را دوست دارد.
(وسايل الشيعه، ج 22)
و..
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز تحقیقات صداوسیما است.