همدلی و همزبانی لازمه پیشرفت و توسعه کشور است

امام جمعه موقت کردستان گفت: برای توسعه کشور باید برنامه ریزی و هماهنگی های لازم با همدلی و همبستگی مسؤولان و مردم ایجاد شود.

ماموستا سید احسن حسینی امام جمعه موقت استان کردستان در خطبه های نمازجمعه امروز ضمن تبریک ولادت حضرت امیرمومنان (ع) افزود: عمل به دستورات الهی و رضایت خدا از واجبات است و در این مسیر ارج نهادن به مقام پدر بسیار تأکید شده است.امام جمعه موقت کردستان خاطرنشان کرد: ماه رجب ماه برکت است و یکی از کارهای مهم و شایسته در این ماه کمک به مستمندان است، این ماه فرصت مناسبی برای کامل کردن نماز، روزه و اعمال خیر است و پس از انجام اعمال خیر باید نیت را برای خدا خالص کرد چرا که ناظر بر تمام اعمال ما است.ماموستا حسینی تصریح کرد: انسان باید اعمال خود را کامل کند چرا که در سفر طولانی پیش رو، مال و اموال دنیا بهره و فایده ای نخواهد داشت و تنها اعمال آن ها است که در روز حساب به داد آن ها خواهد رسید.
امام جمعه موقت کردستان با تبریک روز معلم افزود: معلمان باید اخلاق اسلامی را به دانش آموزان یاد دهند و آن ها را به خدا بیشتر متوجه کرده و سعی کنند با این کار ازبه وجود آمدن فساد در جامعه پیشگیری خواهند کرد.وی با اشاره به روز کار و کارگر، اظهار کرد: برای توسعه کشور ایران باید برنامه ریزی های مناسبی در زمینه کار و تولید داشت، از این رو مسؤولان در تحقق این امر تلاش کنند و کمال احترام را برای کارگزران زحمت کش قائل شوند.امام جمعه موقت کردستان در پایان با تشکر از زحمات اعضای شورای این شهر تصریح کرد: اعضای شورای شهر باید طوری عمل کنند که مردم از عملکرد آن ها راضی باشند

http://www.rasanews.ir/NSite/FullStory/News/?Id=258180

 

  
  صفحه اصلی 
  سخنان رهبري 
اخبار  
مقالات  
پژوهشها  
کتاب‌هاو پایان‌نامه‌ها 
احاديث  
   پايگاههاي پژوهشي  
گالری عکس  
ارتباط با ما  
 
 
1. الامام علي (ع): تَعَرَّضُوا لِلتِّجاراتِ، فَاِنَّ لَکُمْ فيها غِنيً عَمّا في اَيْدِي النّاسِ وَ اِنَّ اللهَ يُحِبُّ المُحْتَرِفَ الْاَمينَ.
امام علي عليه‌السلام فرمود: به کارهاي تجاري بپردازيد که بازرگاني، شما را از مال ديگران بي‌نياز مي‌کند. خداوند پيشه‌ور درستکار را دوست دارد.
(وسايل الشيعه، ج 22)
و..
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز تحقیقات صداوسیما است.