تریبون های نمازجمعه فرصتی برای تحقق همدلی و همزبانی است

امام جمعه محمودآباد با تاکید بر این که تریبون های نمازجمعه بهترین بستر برای تحقق همدلی و همزبانی است، گفت: نمازهای جمعه کلیدی تر از هر موضوعی می تواند در راستای تحقق شعار سال اثر گذار باشد.

حجت الاسلام سید داود موسوی، امام جمعه محمودآباد، امروز در جلسه ستاد نمازجمعه شهر محمودآباد، افزود: اعضای ستاد نمازجمعه محمودآباد زحمات و تلاش های ارزنده ای انجام می دهند که جای قدردانی و سپاس از فعالیت های شایسته آنان دارد.


وی با بیان این که استفاده از تجربیات اعضای ستاد در راستای تحقق تشکیل ستاد شاخه جوانان ضروری است، بیان داشت: زحمات اعضای ستاد نمازجمعه داوطلبی و خداپسندانه است که فعالیت های شایسته ای صورت می گیرد.


استاد حوزه علمیه مازندران، افزود: اعضای ستاد نمازجمعه باید دست در دست هم داده تا کارهای بیشتر و بهتری صورت گیرد و بتواند اثرگذاری والا و گرانقدری نیز در جامعه داشته باشد.


امام جمعه محمودآباد با بیان این که در نخستین روز ماه شعبان قرار داریم که باید استفاده خوبی از آن داشته باشیم، تصریح کرد: ماه شعبان ماه ولادت ائمه معصومین(ع) است که باید بهره داری شایسته ای از لحظه های نورانی آن داشته باشیم.


وی با اشاره به این که دشمنان همواره از طرق مختلف به فکر مقابله با نظام اسلامی هستند، خاطرنشان کرد: همگان باید کوشا بوده و با بصیرت محوری گام های شایسته ای برداشته و بتوانیم تعالیم والای دین مبین اسلام را در جامعه اجرایی کنیم.


حجت الاسلام موسوی با تاکید بر این که تریبون های نمازجمعه بهترین بستر برای تحقق همدلی و همزبانی است، گفت: نمازهای جمعه کلیدی تر از هر موضوعی می تواند در راستای تحقق شعار سال اثر گذار باشد.


استاد حوزه علمیه مازندران با بیان این که باید اهتمام ارزنده ای در راستای تحقق شعار دولت و ملت، همدلی و همزبانی که از رهنمودهای ارزشمند مقام معظم رهبری است وجود داشته باشد، بیان داشت: باید بتوانیم از نمازهای جمعه برای جذب حداکثری و امیدوار کردن مردم بهره گیری داشته باشیم.


امام جمعه محمودآباد، خاطرنشان کرد: تریبون نمازجمعه و امام جمعه تریبون ادب و احترام است، افزود: این امر مهم و گرانقدر می تواند عامل و منادی وحدت و همدلی در جامعه باشد.


وی، ادامه داد: آن چه در این راستا اهمیت پیدا می کند پیوند مردم با نمازجمعه است که اعضای ستاد نمازجمعه باید در این امر گام های شایسته و بیشتری بردارند


http://www.rasanews.ir/NSite/FullStory/News/?Id=262085

 

  
  صفحه اصلی 
  سخنان رهبري 
اخبار  
مقالات  
پژوهشها  
کتاب‌هاو پایان‌نامه‌ها 
احاديث  
   پايگاههاي پژوهشي  
گالری عکس  
ارتباط با ما  
 
 
1. الامام علي (ع): تَعَرَّضُوا لِلتِّجاراتِ، فَاِنَّ لَکُمْ فيها غِنيً عَمّا في اَيْدِي النّاسِ وَ اِنَّ اللهَ يُحِبُّ المُحْتَرِفَ الْاَمينَ.
امام علي عليه‌السلام فرمود: به کارهاي تجاري بپردازيد که بازرگاني، شما را از مال ديگران بي‌نياز مي‌کند. خداوند پيشه‌ور درستکار را دوست دارد.
(وسايل الشيعه، ج 22)
و..
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز تحقیقات صداوسیما است.