حفظ انسجام ملی در گرو همدلی و همزبانی است

معاون امور فرهنگی و تبلیغ سازمان تبلیغات اسلامی همگان را به گوش فرا دادن به فرامین مقام معظم رهبری درباره موضوعات روز، انتخابات، مذاکرات هسته ای، سیاست‌ها و راهبردها و خطوط قرمزی را که ایشان بیان می‌کنند، توصیه کرد.

به نقل از روابط عمومی سازمان تبلیغات، حجت‌الاسلام و المسلمین روحانی نژاد در رابطه با گرامیداشت سالگرد ارتحال امام رضوان الله توصیه کرد: شورای هیئات مذهبی در بر پایی مراسم ارتحال امام حد اکثر تلاش را داشته و برای بزرگداشت این روز اهتمام ویژه ایی معمول کنند.وی توصیه کرد: در برگزاری با شکوه مراسم ارتحال امام، گوش فرا دهید به فرامین ولی فقیه زمان مقام معظم رهبری درباره موضوعات روز، انتخابات، مذاکرات هسته ای، سیاست‌ها و راهبردها و خطوط قرمزی را که ایشان بیان می‌کنند باید ملاک عمل قرار گیرد و شورای هیئات مذهبی تلاش نماید آن نصایح و مطالبات به بدنه مردمی تسری یابد.معاون امور فرهنگی و تبلیغ سازمان تبلیغات اسلامی بیان کرد: در خصوص جشن میلاد امام زمان(عج) دشمن تلاش می‌کند به طرق مختلف با طرح مدعیان دروغین، مفهوم و مصداق انتظار مهدویت را مخدوش نماید که لازم است شما عزیزان افکار عمومی را روشن کنید.ایشان همچنین با بیان این‌که تلاش شما در ماه مبارک رمضان باید در جهت انس دادن جامعه و جوانان به مناجات و خلوت با خداوند باشد متذکر شدند در خصوص شعار سال که "دولت و ملت همدلی و همزبانی" است، این شعار را با حفظ انسجام ملی، همدلی و همزبانی جدی بگیرید. دشمن بدنبال دو قطبی کردن جامعه است باید مراقبت های لازم را بعمل آوریم.http://www.rasanews.ir/NSite/FullStory/News/?Id=265053

 

  
  صفحه اصلی 
  سخنان رهبري 
اخبار  
مقالات  
پژوهشها  
کتاب‌هاو پایان‌نامه‌ها 
احاديث  
   پايگاههاي پژوهشي  
گالری عکس  
ارتباط با ما  
 
 
1. الامام علي (ع): تَعَرَّضُوا لِلتِّجاراتِ، فَاِنَّ لَکُمْ فيها غِنيً عَمّا في اَيْدِي النّاسِ وَ اِنَّ اللهَ يُحِبُّ المُحْتَرِفَ الْاَمينَ.
امام علي عليه‌السلام فرمود: به کارهاي تجاري بپردازيد که بازرگاني، شما را از مال ديگران بي‌نياز مي‌کند. خداوند پيشه‌ور درستکار را دوست دارد.
(وسايل الشيعه، ج 22)
و..
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز تحقیقات صداوسیما است.